CREHLER Sp. z o.o.

CREHLER Sp. z o.o.

6 lokalizacji
20

Firma

ZESPÓŁ
Tworzymy dobrze zgrany kameralny zespół, w którym każdy może liczyć na wsparcie i pomoc innych. Odpowiednia komunikacja w zespole, przepływ informacji oraz komunikatów sprzyja realizacji wszelkich wyzwań. Bardzo dobra atmosfera pracy oraz wzajemny szacunek to gwarancja satysfakcjonującej pracy. 

O NAS
od 2014 roku specjalizujemy się w indywidualnych wdrożeniach rozwiązań e-commerce zbudowanych w oparciu o platformę Shopware. Projektujemy sklepy internetowe perfekcyjnie dopasowane do modelu biznesowego. Realizujemy integrację z systemami ERP, CRM, PIM, marketplaces, płatnościami online oraz firmami kurierskimi. Przeprowadzamy migrację z innych systemów e-commerce, tworzymy pluginy oraz oferujemy wsparcie techniczne. Jesteśmy pierwszym w Polsce certyfikowanym Shopware Gold Partner.

NASZE USŁUGI
Dostarczamy najwyższej jakości usług w obszarze indywidualnych rozwiązań e-commerce. Projektujemy sklepy internetowe na platformie Shopware, idealnie dopasowane do oczekiwań użytkowników sklepu. Integracja różnych systemów, automatyzacja procesów czy optymalizacja user experience to tylko część z szerokiego wachlarza naszych usług:

  • projektowanie i wdrażanie sklepów internetowych B2B i B2C
  • integracje z ERP, CRM, PIM, marketplace's, integratorami metod płatności oraz metod wysyłek
  • implementacja plugin's oraz themes, które publikujemy na Shopware Store
  • migracja z innych platform e-commerce do Shopware
  • implementacja rozwiązań omnichannel
  • implementacja PWA & Mobile
  • internacjonalizacja sklepów internetowych

REFERENCJE
Zrealizowaliśmy sklepy internetowe do klientów o światowym zasięgu jak Douglas, ASUS, Strefa Tenisa, Moje Bambino, Sawade Berlin i wiele innych uznanych marek. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, realizujemy projekty zarówno dla klientów zagranicznych jak oraz z Polski. 

Stos technologiczny

PHPSymfonyCSSHTMLGitJavaScriptShopware

Opinie o CREHLER Sp. z o.o. (0)