BEST S.A.

BEST S.A.

2 lokalizacje
600

Firma

Jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych, liderem technologicznym w branży zarządzania wierzytelnościami, od 1997 roku notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie. 

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Razem tworzymy dynamiczną organizację opartą o wieloletnie doświadczenie rynkowe, nowoczesne technologie i przyjazną kulturę organizacyjną. Przywiązujemy dużą wagę do standardów zarządzania procesami, mamy świetnie zbudowane, efektywne struktury zarządzania projektami (PMO), a projekty IT realizowane są wg Agile oraz PMI. Dbamy o rozwój naszych Pracowników, dajemy możliwość angażowania się w innowacyjne i rozwojowe projekty oraz wspieramy w realizacji osobistych pasji i zainteresowań.

Rynek nas docenia:

  • Dwukrotna nominacja do nagrody Lider Informatyki (Computer World).
  • Laur CESSIO Inwestorów – GK BEST laureatem pierwszej edycji nagrody przyznawanej przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
  • Nasze dobre praktyki są regularnie doceniane w corocznym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
  • Najwyższa jakość obsługi Klienta – BEST S.A. trzykrotnym laureatem konkursu Telemarketer Roku.

Stos technologiczny

Java 8+Spring 5React.jsJEE 8KubernetesWildfly 15MSSQLIntelliJ IdeaJIRAConfluenceGitlabJenkinsSonarNexusElasticSearchCassandraSolrKubernetesWildfly 15SeleniumRest APIMS SQLjMeterPostmanSQL Management StudioDockerJava 8+, Spring 5, React.JS, JEE 8JavaPythonC#SQLVisual StudioSQL Server

Opinie o BEST S.A. (0)