AUCTANE

Zielona Góra
200+

Firma

Miliony transakcji eCommerce dziennie 

- to dla nas norma. Dzięki nam natomiast błyskawiczna, spersonalizowana realizacja zakupów internetowych dla setek milionów zamówień rocznie – to norma dla potentatów na rynku eCommerce i ich zadowolonych klientów.

Technologiczne jutro to nasza teraźniejszość

Początki, jak to często bywa, były skromne. W 2003 roku kilku entuzjastów programowania i nowych technologii przewidziało trendy, które wkrótce zdominują rynek sprzedaży internetowej. Stworzyli oni platformę będącą łącznikiem między  systemami firm z branży eCommerce a setkami sieci kurierskich, które potrafią dostarczyć zamówione towary do najodleglejszych zakątków świata.

Dzisiaj dysponujemy największą, wysokodostępną, wysokoskalowalną platformą do kompleksowego zarządzania dostawami. Ponieważ każdej minuty procesujemy ponad 1000 transakcji, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze jakość i dostępność naszej usługi.

Aby to zapewnić inwestujemy w najnowsze technologie, nowoczesne rozwiązania (m.in. obowiązujący nas status Enterprise AWS), a przede wszystkim w ludzi, którzy tworzą naszą firmę i naszą platformę. Co najważniejsze, nie odpowiadamy tylko na potrzeby rynku i naszych klientów. Kształtujemy trendy i rozwiązania, tak by były dostępne już w momencie, gdy ktoś pomyśli, że ich potrzebuje.

Jak to działa w praktyce?

  • globalne marki docierają ze swoją ofertą do każdego miejsca na Ziemi,
  • ich klientami mogą być zarówno pracownicy korporacji mających siedziby w europejskich stolicach, jak i farmerzy żyjący na niezurbanizowanych obszarach,
  • w każdym z tych miejsc działają setki dostawców, a my integrujemy ich na naszej platformie, dając potentatom rynku eCommerce możliwości wybrania dowolnego z nich, oferującego optymalne opcje dostarczenia towaru do klienta.

To właśnie nasze miejsce w ekosystemie transakcji online. Tworzymy sieć połączeń, której miliony klientów na całym świecie nie widzą, ale każdego dnia korzystają ze stworzonych przez nią możliwości. Ekspresowe dostawy, możliwość śledzenia przesyłek, odbioru w dowolnym punkcie czy bezproblemowe zwroty; wszystko co jest dla Ciebie dzisiaj oczywiste, nie było dostępne kilkanaście lat temu, i nie zaczęłoby działać bez naszego wkładu.

Opinie o AUCTANE (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

C#.Net.Net CoreJavaJenkinsVisual StudioSoapUIGatlingDockerJIRAConfluenceAWSNew Relic