Credit Agricole

Credit Agricole

2 lokalizacje
4800

Firma

Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.

Nasze IT to około 500 osób pracujących w takich obszarach jak zapewnienie usług, rozwijanie oprogramowania, zarządzanie projektami, bezpieczeństwo IT, jakość danych czy testy.

To przestrzeń do poszerzania doświadczeń w trakcie współpracy z innymi ekspertami i biznesem. Dbamy o zaangażowanie i rozwój odpowiedzialności koncentrując się na talentach, rozwijaniu ich i budowaniu kultury kreatywności.

Nasi specjaliści dzięki bliskiej współpracy z biznesem mają realny wpływ na ostateczny kształt generowanych rozwiązań. Stawiamy na rozwój i transformację wszystkich trzech fundamentów IT: Ludzi, Procesów, Technologii.

Dziś zapraszamy Cię do nas, abyś mógł rozwijać się razem z nami. Praca w IT w banku to praca z najnowszymi technologiami, wszechstronne możliwości rozwoju oraz podążanie za rynkowymi trendami. Z nami jako pierwszy poznasz narzędzia i technologie, których inni będą używać dopiero za jakiś czas.

Stos technologiczny

SQLC++bazy danych OracleC#.NETPHPJavascriptPMBoKPrince2J2EEWebMethodsPl/SQLAsemblerJiraTestlinkRanorexSoapUIAIXRed Hut LinuxOracle WebLogicMs SharepointMs SQLITILLANHTML5CSSAndroidiOSBPMNPythonCiscoEclipseBashPerlGitTomcatXMLMSSQLMySQLUnixOracle DatabaseWindows

Opinie o Credit Agricole (0)