Dom Maklerski BOŚ S.A.

Dom Maklerski BOŚ S.A.

2 lokalizacje
200+

Firma

Jesteśmy jednym z najdłużej działających domów maklerskich w Polsce i wiodącym podmiotem na rynku usług maklerskich w kraju. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 1995 roku.

Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom kompleksową ofertę produktową. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w wykorzystaniu innowacyjnych technologii w obsłudze Klientów. Wyróżnikiem naszej oferty są internetowe i mobilne platformy transakcyjne oraz rozwiązania umożliwiające automatyzację handlu. Zapewniamy dostęp do rynków giełdowych polskich i zagranicznych, foreksowych, funduszy inwestycyjnych, rynku energii i rozwiązań emerytalnych.  Gwarantujemy wysoką jakość obsługi rachunków inwestycyjnych, świadczymy usługę zarządzania aktywami oraz wspieramy inwestorów licznymi szkoleniami, analizami, rekomendacjami oraz komentarzami naszego zespołu analityków.

Nasza działalność została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi. Od lat doceniają nas także nasi inwestorzy, wielokrotnie uznając nas za Najlepsze Biuro Maklerskie w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów organizowanym corocznie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Od początku istnienia rankingu utrzymujemy miejsce na podium wśród najlepszych.

Stos technologiczny

LinuxJavaPHPXenserverVmWareKubernetesDockerPython

Opinie o Dom Maklerski BOŚ S.A. (0)