Soflab Technology

Soflab Technology

3 lokalizacje
240

Firma

Soflab Technology jest liderem na rynku usług testowania i zapewnienia jakości rozwiązań ICT.

Jesteśmy polską firmą, dostarczającą szeroki zakres usług w obszarze zapewniania jakości (Quality Assurance), Business Intelligence i cyberbezpieczeństwa. Potrafimy sprawić, że wdrażane oprogramowanie jest lepsze, firmy bezpieczniejsze, a dane bardziej zrozumiałe. Nasza oferta zawiera również rozwiązania z zakresu robotyzacji procesów biznesowych (RPA) oraz anonimizacji danych.

Działając od 2008 roku, staliśmy się liderem na rynku zapewnienia jakości IT. Wyrośliśmy z testów oprogramowania, dlatego najważniejsze jest dla nas ciągłe doskonalenie jakości i skuteczności usług, aby dostarczać Klientom bezbłędne rozwiązania.

Realizujemy złożone projekty w kraju i za granicą na rzecz renomowanych firm z różnych branż, jak: telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, sektor publiczny, usługi profesjonalne, logistyka i in.

Działamy w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Nysie.

Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwinąć swoje skrzydła w ciekawych projektach, poznać najnowsze trendy i rozwiązania IT oraz cenisz pozytywną atmosferę.

Stos technologiczny

Zapewnienie jakościRobotyzacja procesów biznesowychAnonimizacja danychBusiness IntelligenceQAQuality AssuranceSoftware testingCybersecurityRPARobotic Process AutomationData anonymizationTestowanie oprogramowaniaCyberbezpieczeństwo

Opinie o Soflab Technology (0)