• Praca przy modernizacji systemu płatności w Banku, obejmująca budowę nowoczesnej platformy płatniczej opartej na mikroserwisach i rozwiązaniach cloud readiness. Projekt realizowany jest w ramach zespołów SQUAD. Bank rozwija nowy Zespół (Mass Payment) w celu usprawnienia obsługi płatności masowych, w tym przeniesienia funkcjonalności z istniejących systemów.
  • Poszukujemy kandydata na stanowisko Software Lead Developera z co najmniej 5-letnim doświadczeniem. Idealnie, jeśli masz doświadczenie w obszarze płatności oraz znajomość zmian obligatoryjnych, takich jak SWIFT i XML.
  • Zadania nowego Zespołu obejmują m.in.:
  • Obsługę wszystkich typów płatności oraz ich walidację.
  • Obsługę płatności pojedynczych zgodnie z pain.001.
  • Budowę mechanizmów edycji, weryfikacji i manualnej akceptacji transakcji.
  • Automatyzację procesów na podstawie logik biznesowych.
  • Migrację klientów z obecnego rozwiązania oraz przygotowanie mechanizmów raportujących i notyfikacyjnych.

Miejsce pracy:

Praca 100% zdalna (raz na 3 miesiące odbywają się planningi w Warszawie).

Technologie i narzędzia:

  • Java, Spring Boot, Spring Data JPA, Spring Cloud Stream
  • Kafka
  • TypeScript/JavaScript, Angular, Material UI, RxJs, SCSS, HTML5
  • Kubernetes/OpenShift
  • Kibana

Wymagania językowe:

  • Angielski na poziomie B2/C1
  • Polski na poziomie C1

B2Bnetwork to polska firma technologiczna działająca od 2015 roku, specjalizująca się w zarządzaniu danymi, rozwiązaniach chmurowych, cyberbezpieczeństwie, zarządzaniu tworzeniem aplikacji (ADM), narzędziach do pracy cyfrowej oraz rozwiązaniach opartych na AI. Współpracujemy z klientami z różnych branż, takich jak bankowość, finanse, energetyka i telekomunikacja. Nasi programiści tworzą oprogramowanie na potrzeby klientów oraz rozwijają własne narzędzia. Oferujemy elastyczne modele współpracy, dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych.