Cześć!

Poszukujemy Specjalisty Helpdesk, który dołączy do zespołu klienta i będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne pracowników. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, potrafisz sprawnie rozwiązywać problemy techniczne i chcesz pracować w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, zapraszamy do aplikowania. Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu ronda ONZ, a praca odbywa się w pełnym wymiarze stacjonarnym.

Start: ASAP

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych – będziesz pierwszą linią wsparcia, odpowiadając na zgłoszenia użytkowników i pomagając im w szybkim powrocie do pracy.
  • Instalacja i konfiguracja – zajmiesz się wdrażaniem nowych urządzeń i oprogramowania, tak aby nasi pracownicy mieli zawsze dostęp do najlepszych narzędzi.
  • Wsparcie zdalne i bezpośrednie – będziesz wspierać zespół zarówno zdalnie, jak i osobiście, rozwiązując bieżące problemy oraz pomagając w codziennych wyzwaniach.
  • Dokumentacja i raportowanie – będziesz monitorować incydenty i prowadzić dokumentację techniczną, która pomoże nam usprawniać procesy IT.
  • Współpraca międzydziałowa – będziesz pracować z innymi działami, aby zapewnić sprawne działanie naszych systemów i szybkie rozwiązywanie problemów.
  • Zarządzanie sprzętem IT – zajmiesz się dystrybucją, konserwacją i inwentaryzacją sprzętu, aby wszystko działało bez zarzutu.
  • Monitorowanie i planowanie – będziesz nadzorować stan techniczny urządzeń i planować ich wymianę lub naprawę, zanim wystąpią problemy.
  • Obsługa contact center – odbieraj zgłoszenia, udzielaj informacji i wspieraj klientów w rozwiązywaniu problemów, podnosząc jakość naszych usług.

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy – poszukujemy osoby dostępnej od zaraz.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia:
  • B2B: 35 – 50 PLN netto + VAT/h
  • Umowa zlecenie (dla osób posiadających status studenta): 35 – 50 PLN brutto/h
  • Umowa o pracę: 5500 – 6500 PLN brutto miesięcznie
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy, zapewniająca łatwy dojazd.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność diagnozowania oraz efektywnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz wysoka kultura osobista.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę zagranicznych użytkowników.
  • Umiejętność zarządzania sprzętem IT oraz doświadczenie w zakresie logistyki będą dodatkowym atutem.

Zapraszamy do aplikowania!

Istniejemy od 2017 roku i od początku zajmujemy się rozwojem rozwiązań IT. Tworzymy systemy CRM i Campaign Management, specjalizujemy się w analityce biznesowej, Business Process Mining oraz Business Intelligence. Działamy w dwóch obszarach: realizacja własnych produktów oraz współpraca z klientami w oparciu o outsourcing.

 Crestt to firma, która wyznaje takie wartości jak partnerstwo, współpraca, rzetelność. Praca w Crestt to przede wszystkim teamwork – jesteśmy zespołem specjalistów, którzy dbają o rodzinną atmosferę i wiedzą jak współpraca jest ważnym elementem zawodowej rzeczywistości. Wspólnie podejmujemy decyzje, każdy w Crestt jest tak samo ważny. Kochamy zwierzęta! Są one częścią naszych zespołów, zawsze chętnie powitamy również Twojego pupila!

Jakie benefity oferujemy?

  • Płaska struktura organizacyjna
  • Nieformalna atmosfera
  • Możliwość dostosowania projektów do kompetencji pracownika
  • Stałe wsparcie psychologa
  • Liczne webinary
  • Prywatna opieka medyczna „Medicover”
  • Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Atrakcyjny program poleceń
  • Szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Świętujemy z Tobą każdą ważną okazję!