Szukamy doświadczonego Kierownika Zespołu Technicznego, który dołączy do zespołu jednego z naszych Klientów.

Jako Kierownik Zespołu Technicznego będziesz nadzorował zespół programistów, w skład którego wchodzą programiści frontend i backend, inżynierowie QA oraz DevOps, zlokalizowany głównie w Polsce. Ta rola jest kluczowa dla kształtowania architektury systemu i zapewnienia, że wizja jest technicznie solidna i dobrze zaimplementowana. Będziesz ściśle współpracował z Analitykiem Biznesowym, Kierownikiem Projektu Technicznego i zespołami deweloperskimi, aby projektować i implementować systemy napędzające innowacyjność produktu naszego Klienta.

Warunki zaangażowania:

Obszar: IoT / firma produktowa (zarządzanie flotą e-pojazdów)

Lokalizacja: praca hybrydowa w Warszawie (2 dni w tygodniu, reszta zdalnie)

Delegacje: 1-3x w kwartale 2-3-dniowe delegacje do oddziału firmy w Londynie (do ustalenia, czy i jak często)

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 180 - 200 PLN netto + VAT / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zespołu rozwoju oprogramowania, zapewniając zgodność z techniczną wizją i celami firmy.
  • Współpraca z zespołami międzyfunkcjonalnymi, w tym Analitykami Biznesowymi i Kierownikami Projektów Technicznych, w celu przełożenia wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne.
  • Projektowanie i tworzenie diagramów, zapewniając, że różne dyscypliny (frontend, backend, QA, IoT) mają jasne zrozumienie interfejsów i funkcji systemu.
  • Nadzór nad architekturą i rozwojem międzyplatformowych aplikacji mobilnych oraz infrastrukturą backendową.
  • Zapewnienie wysokiej jakości implementacji oprogramowania i systemów, zapewniając kierunek i mentoring zespołowi deweloperskiemu.
  • Utrzymanie równowagi między odpowiedzialnościami zarządzającymi, zakresem rozwiązania i architekturą, praktycznym kodowaniem, aby pozostać w kontakcie z techniczną stroną rozwoju.
  • Dążenie do ciągłego doskonalenia procesów dostarczania oprogramowania i wydajności zespołu.

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy produktowej z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej, ale 2 dni w tygodniu praca z biura w Warszawie. Większy wymiar pracy zdalnej już do ustalenia z Klientem po kilku msc pracy.
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

Wymagania:

  • Minimum 3+ letnie oświadczenie jako Tech Leader / Manager, lub w podobnej roli kierowniczej w firmie zorientowanej na technologię.
  • Ekspertyza w dziedzinie międzyplatformowego rozwoju aplikacji (idealnie z React Native lub podobnymi frameworkami).
  • Silne doświadczenie w rozwoju backendowym w odpowiednich językach i systemach, nie ograniczając się do Django, Pythona i Stripe.
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi, zwłaszcza Google Cloud Platform (GCP).
  • Doskonałe zrozumienie architektury systemów, w tym budowanie diagramów UML i mapowanie wyraźnych interfejsów rozwoju.
  • Doświadczenie pracy z geograficznie rozproszonymi zespołami, najlepiej z zespołami zlokalizowanymi w Polsce.
  • Umiejętność łączenia nadzoru na wysokim poziomie z praktyczną pracą techniczną, zapewniając zarówno wizję strategiczną, jak i praktyczne wskazówki.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do angażowania i motywacji różnorodnego zespołu technicznego.
  • Angielski B2+

Mile widziane kwalifikacje:

  • Doświadczenie z połączenia startupu i większej organizacji.
  • Doświadczenie pracy w branży IoT lub mobilności.
  • Doświadczenie w skalowaniu systemów w środowisku o wysokim wzroście.
  • Silne doświadczenie w systemach podłączonych do IoT, w tym doświadczenie z technologiami BLE i GSM.
  • Znajomość narzędzi do analizy aplikacji (np. Mixpanel) i frameworków do testowania A/B.