Obecnie dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy .NET Tech Lead'a z doświadczeniem w pracy z Angularem:

Projekt: Development wewnętrznego systemu bankowego usprawniającego min. generowanie dokumentów.

Czas trwania projektu: długoterminowy

Zespół: +/- 6 osób

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem programistów (przydzielanie zadań i nadzorowanie postępów w projektach)
  • Współtworzenie architektury tworzonego rozwiązania
  • Zapewnienie jakości kodu i zgodności ze standardami branżowymi
  • Pełne zaangażowanie w cykl rozwoju oprogramowania, w tym projektowanie, wdrażanie i testowanie systemu.

  • Kontrakt B2B
  • W pełni finansowaną przez nas opiekę medyczną (do wyboru spośród 3 pakietów)
  • Budżet szkoleniowy
  • Nie robimy nadgodzin! Balans jest najważniejszy

  • Doświadczenie liderskie (będziesz mentorem i liderem technicznym dla dwóch programistów)
  • Doświadczenie w rozwoju architektury tworzonych rozwiązań (aplikacje webowe)
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy z Angularem (+ JavaScript/TypeScript)

Neontri, wcześniej znana jako Braintri, to europejski fintech zapewniający innowacyjne rozwiązania B2B. Dostarczamy autorskie rozwiązania z zakresu: bankowości mobilnej, rozwiązań płatnościowych i big data. Pracujemy dla największych banków i organizacji płatniczych w Polsce i na świecie.

Neontri to grupa pasjonatów – twórców aplikacji oraz rozwiązań, z których korzystają miliony ludzi. Wierzymy, że Ty również nim jesteś! Wspólnie tworzymy unikalny klimat, który napędza nas do działania. Poza pracą, wspólnie uprawiamy sporty, gramy w piłkarzyki czy Fifę. Dla nas ważne jest, aby czuć się świetnie w swoim towarzystwie – jest to wpisane w DNA Neontri. Jeśli chciałbyś zobaczyć jaki klimat panuje w Neontri sprawdź to: https://www.youtube.com/watch?v=qgvJFWO3ZrA.