Be in IT

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Java Developer.

Zakres obowiązków:

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Wiodący projekt realizowany jest dla firmy z branży automotive.
  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji backendowych w Java 8+ oraz Spring Framework.
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz zarządzanie bazami danych PostgreSQL.
  • Stack i koncepcje: Java 8+, Spring, Hibernate, SQL, PL/SQL, PostgreSQL, JSP/jQuery/Angular, Maven, Ant, API REST, API SOAP, OAuth2, GIT Linux(Shell), Cloud Concept.
  • Budowa i integracja API REST oraz SOAP z uwzględnieniem mechanizmów OAuth2.
  • Zarządzanie zależnościami i procesem budowania aplikacji za pomocą Maven i Ant.
  • Współpraca w zespole zgodnie z metodykami Agile (Scrum/Kanban).
  • Fakultatywnie możliwość rozwoju także frontendu (Angular 2+).

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 130-150 PLN netto/godz. + VAT.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwie rozmowy techniczne z managerami, online (każda maksymalnie po godzinie).
  • Współpraca w godzinach 9:00-17:00, możliwa lekka elastyczność.
  • Współpraca hybrydowa we Wrocławiu, 1-2 dni w tygodniu stacjonarnie, reszta zdalnie (nienegocjowalne).
  • Benefity - współfinansowana prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developera.
  • Bardzo dobra znajomość: Java (hash code i equals, ArrayList, LinkedList).
  • Dobra znajomość: REST API (metody i kiedy je stosować), Spring, uwierzytelnianie i autoryzacja (różnice i jak działają) - szczególnie na bazie tokenów, Dependency Injection.
  • Mile widziana znajomość technologii frontendowych (JavaScript/TypeScript, Angular 2+).
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, akceptowalny jest maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, pozwalająca na pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Gotowość do wizyt w biurze we Wrocławiu w wymiarze 1-2 dni w tygodniu.

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych.