Be in IT

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Mulesoft Developer.

Zakres obowiązków:

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Udział w projektowaniu, rozwijaniu oraz wdrażaniu rozwiązań integracyjnych opartych na platformie MuleSoft oraz chmurze AWS.
  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie rozwiązań integracyjnych MuleSoft do połączenia systemów, usług i aplikacji zarówno lokalnych, jak i w chmurze.
  • Rozwój API i integracja z usługami AWS, takimi jak API Gateway.
  • Implementacja transformacji danych, routingu i orkiestracji za pomocą platformy MuleSoft Anypoint.
  • Współpraca z architektami rozwiązań w celu projektowania i wdrażania architektur integracyjnych wykorzystujących MuleSoft i AWS.
  • Zapewnienie, że rozwiązania integracyjne są skalowalne, łatwe do utrzymania i zgodne z najlepszymi praktykami.
  • Tworzenie i zarządzanie API za pomocą MuleSoft API Manager oraz AWS API Gateway.
  • Implementacja strategii bezpieczeństwa API, monitorowania oraz wersjonowania.
  • Konfiguracja i zarządzanie pipeline’ami CI/CD dla aplikacji MuleSoft przy użyciu narzędzi takich jak Jenkins, GitLab lub AWS CodePipeline.
  • Wdrażanie i monitorowanie aplikacji MuleSoft na AWS z zapewnieniem wysokiej dostępności i wydajności.
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności rozwiązań integracyjnych, aby spełniały wymagania SLA.
  • Tworzenie pełnej dokumentacji technicznej, w tym projektów integracyjnych, diagramów przepływu danych oraz specyfikacji API.
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi i innymi developerami w celu zbierania wymagań, przeprowadzania code review oraz zapewnienia wysokiej jakości kodu.

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 160-200 PLN netto/godz. + VAT.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwie rozmowy techniczne z managerami, online (każda maksymalnie po godzinie).
  • Współpraca w godzinach 9:00-17:00, możliwa lekka elastyczność.
  • Współpraca w pełni zdalna. Na życzenie możliwa jest także współpraca hybrydowa w jednym z miast: Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków.
  • Sporadyczne wizyty w biurze w Gdańsku (raz na miesiąc-dwa na 1 dzień).
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.

  • Co najmniej 7-letnie doświadczenie w IT.
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie związane z projektami integracyjnymi.
  • Bardzo dobra znajomość MuleSoft, platformy MuleSoft Anypoint, w tym Mule ESB, Anypoint Studio i API Manager.
  • Praktyczne doświadczenie z usługami AWS (m.in. S3, Lambda, DynamoDB, API Gateway, CloudWatch), dogłębne zrozumienie usług AWS i ich integracji z MuleSoft.
  • Doświadczenie w rozwijaniu i zarządzaniu RESTful oraz SOAP API.
  • Znajomość praktyk DevOps oraz pipeline’ów CI/CD, najlepiej w środowisku AWS.
  • Znajomość wzorców integracyjnych, formatów danych (JSON, XML) oraz protokołów komunikacyjnych (HTTP, JMS, AMQP).
  • Biegłość w programowaniu w Java lub innym języku używanym w kontekście MuleSoft.
  • Mile widziane: wykształcenie wyższe IT; certyfikaty MuleSoft (np. MuleSoft Certified Developer lub Architect); certyfikaty AWS (np. AWS Certified Solutions Architect lub Developer).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, pozwalająca na pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, akceptowalny jest maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych.