Poszukujemy doświadczonego Konsultanta SAP BASIS/BW z co najmniej 5-letnim stażem, który zajmie się zarządzaniem systemami SAP BASIS i SAP BW. Do jego obowiązków będzie należało również wsparcie w procesie integracji SAP z systemami zewnętrznymi oraz realizacja zadań konsultingowych.

Lokalizacja: w pełni zdalnie

Stawka: b2b: 180 – 220 PLN netto plus VAT / h

Zakres zadań:

  • Zarządzanie systemami SAP BW 7.5 On HANA oraz SAP BASIS.
  • Uczestnictwo w projektach integracyjnych SAP z innymi systemami za pomocą SAP PO 7.5, w tym obsługa licznych interfejsów (np. przesyłanie danych z systemów bilingowych, rejestr VAT).
  • Optymalizacja procesów SAP BW oraz SAP Analytics Cloud i zarządzanie przepływem danych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz wsparcie techniczne w zakresie SAP BASIS.
  • Konsultacje dla użytkowników oraz pomoc zespołom przy wdrażaniu nowych funkcji SAP.

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako konsultant SAP BASIS oraz BW.
  • Znajomość SAP BW 7.5 On HANA oraz SAP ECC 6.0 EHP 8.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi integracyjnych (SAP PO 7.5) oraz systemów raportujących (SAP Analytics Cloud).
  • Biegłość w zarządzaniu przepływem danych i administrowaniu SAP BASIS.
  • Umiejętność efektywnej pracy zdalnej i współpracy z zespołem technicznym.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość SAP PI/PO oraz doświadczenie w integracji z systemami finansowymi i administracyjnymi.
  • Umiejętność pracy z Power BI lub innymi narzędziami analitycznymi wspierającymi SAP.

Podsumowanie: Główne zadania obejmują administrowanie SAP BASIS i BW (ok. 35% czasu), zarządzanie przepływem danych oraz wsparcie przy integracji z zewnętrznymi systemami (ok. 15%).

Istniejemy od 2017 roku i od początku zajmujemy się rozwojem rozwiązań IT. Tworzymy systemy CRM i Campaign Management, specjalizujemy się w analityce biznesowej, Business Process Mining oraz Business Intelligence. Działamy w dwóch obszarach: realizacja własnych produktów oraz współpraca z klientami w oparciu o outsourcing.

 Crestt to firma, która wyznaje takie wartości jak partnerstwo, współpraca, rzetelność. Praca w Crestt to przede wszystkim teamwork – jesteśmy zespołem specjalistów, którzy dbają o rodzinną atmosferę i wiedzą jak współpraca jest ważnym elementem zawodowej rzeczywistości. Wspólnie podejmujemy decyzje, każdy w Crestt jest tak samo ważny. Kochamy zwierzęta! Są one częścią naszych zespołów, zawsze chętnie powitamy również Twojego pupila!

Jakie benefity oferujemy?

  • Płaska struktura organizacyjna
  • Nieformalna atmosfera
  • Możliwość dostosowania projektów do kompetencji pracownika
  • Stałe wsparcie psychologa
  • Liczne webinary
  • Prywatna opieka medyczna „Medicover”
  • Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Atrakcyjny program poleceń
  • Szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Świętujemy z Tobą każdą ważną okazję!