Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli: Analityka biznesowego!

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: Security
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 2tyg okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: do 170 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

Jako Analityk Biznesowy będziesz:

  • Analizować potrzeby biznesowe i użytkowników, tworząc specyfikacje wymagań.
  • Modelować i dokumentować architekturę biznesową, procesy i łańcuchy wartości.
  • Opracowywać biznesplany.
  • Wspierać ekspertów biznesowych w definiowaniu wymagań i rozwoju oprogramowania.
  • Projektować, testować i wdrażać procesy biznesowe, dążąc do doskonałości.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea

Doświadczenia:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w analizie biznesowej
  • Doświadczenie w projektach IT w sektorze publicznym
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych i architektury biznesowej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie wymagań
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wymagań biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Umiejętności:

  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność skutecznej komunikacji ustnej i pisemnej
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
  • Znajomość narzędzi modelowania systemów, takich jak Sparx Enterprise Architect, Aris Architect lub inne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Wykształcenie:

  • Wykształcenie wyższe