Klientem jest firma tworząca platformy, rozwiązania dla instytucji finansowych, w szczególności dla sektora ubezpieczeniowego.

Projekt: w dużej mierze rozwój, nowe moduły, nowe integracje, interfejsy do portali sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • rozwój i integracja systemów core’owych dla ubezpieczeń
  • projektowanie i implementacja, testowanie rozwiązań
  • współpraca z zespołem analityków i testerów
  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • 100 % zdalnie lub hybryda z Warszawy - co wolisz
  • B2B do 165 zł/h netto + VAT lub UoP
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Krótki proces rekrutacyjny i decyzyjny

  • konieczne jest doświadczenie w projektach ubezpieczeniowych, funduszach inwestycyjnych etc.
  • bardzo dobra znajomość Oracle (baz danych, SQL, PL/SQL)
  • min.3 letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania Oracle
  • samodzielność i analityczne myślenie
  • znajomość cyklu tworzenia oprogramowania
  • umiejętność testowania wytwarzanego oprogramowania

Mile Widziane

  • doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką CI/CD
  • znajomość narzędzi wersjonowania kodu GIT/podobne i wspierających deployment i automatyzację pracę Jenkins/podobne
  • znajomość innych baz danych np. MS SQL, PostgreSQL
  • znajomość narzędzi ETL i BI
  • doświadczenie z DWH