Dla jednego z dużych klientów z obszaru XXXXX poszukujemy osoby do roli: ServiceNow Senior IRM Developera!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 120 - 135 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Implementacja i konfiguracja modułu ServiceNow IRM zgodnie z wymogami regulacyjnymi (DORA).
  • Projektowanie i budowa ram zarządzania ryzykiem.
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zapewnienia zgodności rozwiązań z celami organizacji.
  • Analiza ryzyka i przygotowywanie raportów.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony.
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku.
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację.
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach.
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%.
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z modułem ServiceNow IRM.
  • Znajomość zasad zarządzania ryzykiem i regulacji DORA.
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, zdolność do budowania relacji.
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (B2+).