Celem projektu jest budowa nowych komponentów w architekturze mikroserwisowej do komunikacji między systemami backendowymi przy wykorzystaniu technologii: Java 11 - 17, Spring framework, Hibernate, Postgresql, RabbitMQ, Spock, JUnit, Openshift, Jenkins, Gitlab pipelines, Vault, Consul, Sonarqube, MongoDB, Kafka.

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Przepisanie obecnego rozwiązania do nowej technologii
  • Analiza i rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zwiększenia wydajności i jakości działania aplikacji

Benefity

  • Długofalowa współpraca oparta o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność
  • Internal Mobility Program – ciesz się wieloma możliwościami rozwoju kariery, rotacją stanowisk, różnorodnością projektów i technologii
  • Program Poleceń – współpracuj ze swoimi znajomymi i zyskaj bonus!
  • 5/10 Years NATEK Club – oferujemy długoterminową współpracę, a każdą piątą rocznicę współpracy świętujemy nagrodami
  • NATEK CSR Events oraz integracje
  • Kafeteria
  • Opieka medyczna (Medicover)
  • Multisport
  • Szkolenia techniczne i personalne
  • Kursy językowe
  • Dodatkowo tylko dla UOP: Ubezpieczenie na życie, Personal Event Bonus, Dzień wolny na wolontariat

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w JAVA
  • Doświadczenie w implementacji Web Services (REST, SOAP)
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL
  • Znajomość technologii mikroserwisowych i kontenerowych (OpenShift, Docker)
  • Umiejętność samodzielnej analizy wymagań i tworzenia dokumentacji własnego kodu
  • Znajomość Jira, Git, GitHub
  • Samodzielność, kreatywność, dociekliwość oraz determinacja w poszukiwaniu rozwiązań
  • Chęć rozwijania umiejętności i podnoszenia kompetencji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego

NATEK specializes in designing and implementing IT business solutions to support our partners in the digital transformation. We have a broad portfolio of services and a proven track record of delivering solutions to highly specialized markets and industries. NATEK’s experience in delivering IT services and IT solutions enables us to provide our partners with technical expertise, flexibility across multiple technologies and geographies and service consistency.