Senior Golang Developer

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli: Senior Golang Developera!

Warunki zaangażowania:

  • Branża: medialna
  • Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość również pracy hybrydowej z biura w Warszawie lub Krakowie)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 140 - 170zł netto / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo (12msc+)

Zakres obowiązków

  • Od koncepcji do produkcji: Pełna odpowiedzialność za projektowanie, rozwój i wdrożenie skalowalnych rozwiązań backendowych w oparciu o technologię Golang.
  • Architektura i implementacja: Tworzenie solidnych fundamentów systemowych, projektowanie i implementacja złożonych rozwiązań backendowych, zgodnych z najlepszymi praktykami branżowymi.
  • Automatyzacja i DevOps: Wdrażanie i utrzymanie zautomatyzowanych procesów CI/CD, zarządzanie infrastrukturą w środowisku Kubernetes.
  • Mentoring i rozwój: Przekazywanie wiedzy i doświadczenia młodszym członkom zespołu, wspieranie ich rozwoju zawodowego.

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do nowoczesnej firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Doświadczenie: 5+ lat komercyjnego doświadczenia w roli backend Developera
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w Golangu.
  • Umiejętności techniczne: Solidna znajomość AWS, CI/CD (preferowane: Github Actions), MongoDB, MySQL, znajomości mechanizmów cache'owania (Redis, Memcached, Varnish), znajomości praktycznego wykorzystania kolejek (RabbitMQ), API RESTful i GraphQL, HTTP/2, konteneryzacja (Docker), orchestracja (Kubernetes).
  • Umiejętności miękkie: Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, proaktywność.
  • Umiejętności zarządzania: Prowadzenie projektów i zespołów, w tym mentoring młodszych specjalistów, wspieranie ich rozwoju zawodowego oraz przekazywanie wiedzy.