Dla jednego z dużych klientów z obszaru security poszukujemy osoby do roli: Senior Fullstack .Net Developera!

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: Security
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Stawka: 140 - 175 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowej opartej na technologii .NET i Angular
  • Zapewnienie poprawnej dokumentacji i współpraca z zespołem w celu zarządzania projektem.
  • Udział w procesie tworzenia oprogramowania, od analizy wymagań do wdrożenia aplikacji
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów, które pojawiają się w aplikacji.
  • Działanie jako 2 i 3 linia wsparcia

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie: Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole: Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności: Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Doświadczenie: Minimum 5 lat praktycznego doświadczenia w rozwoju oprogramowania .NET Core oraz bardzo dobra znajomość technologii Angular.
  • Znajomość: Azure, bazy danych, Git
  • Wykształcenie: Minimum licencjat z informatyki lub pokrewnego kierunku.
  • Certyfikaty: Microsoft Certified: Azure Developer Associate
  • Język: Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2