• Lokalizacja: 100% zdalnie (pierwszy tydzień w biurze Warszawa)
  • dopuszczalna opcja pracy na ¾ etatu.

Poszukujemy SAP ABAP PI/PO Developera, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za implementację oraz rozwój rozwiązań integracyjnych w systemie SAP. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie rozszerzeń funkcjonalnych oraz wdrażanie zaawansowanych rozwiązań integracyjnych z wykorzystaniem SAP PI/PO. Kluczowym zadaniem będzie zapewnienie płynnej integracji systemów oraz optymalizacja procesów biznesowych.

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój rozszerzeń funkcjonalnych w SAP,
  • Implementacja rozwiązań integracyjnych w SAP PI/PO,
  • Optymalizacja i rozwój procesów biznesowych,
  • Dokumentowanie wdrożonych rozwiązań,
  • Wsparcie zespołów projektowych i klientów.

  • Znajomość języka ABAP, potwierdzona doświadczeniem w projektach wdrożeniowych.
  • Doświadczenie w obszarze SAP PI/PO, w tym programowanie i wdrażanie rozwiązań integracyjnych.
  • Praktyczna znajomość standardowych adapterów: RFC, IDOC, SOAP, REST, SFTP, JDBC, FILE.
  • Doświadczenie w architekturze integracji systemu SAP.
  • Umiejętność analizy problemów, optymalizacji i rozwoju funkcji oraz procesów biznesowych.
  • Umiejętność dokumentowania wykonanych prac (mile widziana znajomość systemów Confluence i JIRA).
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z zespołami wewnątrz organizacji.

Istniejemy od 2017 roku i od początku zajmujemy się rozwojem rozwiązań IT. Tworzymy systemy CRM i Campaign Management, specjalizujemy się w analityce biznesowej, Business Process Mining oraz Business Intelligence. Działamy w dwóch obszarach: realizacja własnych produktów oraz współpraca z klientami w oparciu o outsourcing.

 Crestt to firma, która wyznaje takie wartości jak partnerstwo, współpraca, rzetelność. Praca w Crestt to przede wszystkim teamwork – jesteśmy zespołem specjalistów, którzy dbają o rodzinną atmosferę i wiedzą jak współpraca jest ważnym elementem zawodowej rzeczywistości. Wspólnie podejmujemy decyzje, każdy w Crestt jest tak samo ważny. Kochamy zwierzęta! Są one częścią naszych zespołów, zawsze chętnie powitamy również Twojego pupila!

Jakie benefity oferujemy?

  • Płaska struktura organizacyjna
  • Nieformalna atmosfera
  • Możliwość dostosowania projektów do kompetencji pracownika
  • Stałe wsparcie psychologa
  • Liczne webinary
  • Prywatna opieka medyczna „Medicover”
  • Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Atrakcyjny program poleceń
  • Szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Świętujemy z Tobą każdą ważną okazję!