Cześć!

Poszukujemy Senior DevOps Engineerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta - nowoczesnej instytucji która odgrywa kluczową rolę w analizie i badaniach rynku medialnego w Polsce. Ich działania polegają na gromadzeniu, analizowaniu i udostępnianiu danych dotyczących konsumpcji mediów, co pozwala nie tylko lepiej rozumieć potrzeby odbiorców, ale także wspierać rozwój mediów oraz kreować strategie dla sektora publicznego i komercyjnego.

Lokalizacja: zdalna (2 dni w msc z biura w Warszawie)

Stawka:

b2b: 140 - 180 PLN netto plus VAT / h

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja infrastruktury jako kodu.
  • Automatyzacja procesów deweloperskich i operacyjnych.
  • Zarządzanie cyklem życia aplikacji z wykorzystaniem konteneryzacji (Docker, Kubernetes).
  • Monitorowanie wydajności i dostępności systemów oraz zapewnianie ich bezpieczeństwa.
  • Współpraca z zespołami programistów, administratorów IT i testerów w celu optymalizacji procesów.
  • Implementacja i zarządzanie narzędziami do automatyzacji (Ansible, Terraform).
  • Monitorowanie systemów przy użyciu Prometheus, Grafana, ELK Stack, Zabbix.

  • Minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer Senior, najlepiej z chmurami publicznymi (AWS, Azure, GCP) oraz w zarządzaniu skalowalnymi i wysoko dostępnymi środowiskami.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git, wirtualizacją i cloud computing, w tym Google Cloud, a także z narzędziami do zarządzania projektami (Jira, Confluence, Tableau).
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość angielskiego technicznego.
  • Umiejętność projektowania i wdrażania infrastruktury jako kodu oraz automatyzacji procesów.
  • Doświadczenie z narzędziami CI/CD (Jenkins, GitLab CI/CD) oraz biegła znajomość Pythona.
  • Znajomość technologii: Ansible, Terraform, Docker, Kubernetes, Prometheus, Grafana, ELK Stack, Zabbix.
  • Zaawansowana znajomość sieci i bezpieczeństwa (Wireshark), systemów baz danych (MySQL, PostgreSQL, Redis).
  • Znajomość narzędzi do testowania (Selenium, PyTest) oraz skryptowania (Bash, PowerShell).

Zapraszamy do aplikowania!

Istniejemy od 2017 roku i od początku zajmujemy się rozwojem rozwiązań IT. Tworzymy systemy CRM i Campaign Management, specjalizujemy się w analityce biznesowej, Business Process Mining oraz Business Intelligence. Działamy w dwóch obszarach: realizacja własnych produktów oraz współpraca z klientami w oparciu o outsourcing.

 Crestt to firma, która wyznaje takie wartości jak partnerstwo, współpraca, rzetelność. Praca w Crestt to przede wszystkim teamwork – jesteśmy zespołem specjalistów, którzy dbają o rodzinną atmosferę i wiedzą jak współpraca jest ważnym elementem zawodowej rzeczywistości. Wspólnie podejmujemy decyzje, każdy w Crestt jest tak samo ważny. Kochamy zwierzęta! Są one częścią naszych zespołów, zawsze chętnie powitamy również Twojego pupila!

Jakie benefity oferujemy?

  • Płaska struktura organizacyjna
  • Nieformalna atmosfera
  • Możliwość dostosowania projektów do kompetencji pracownika
  • Stałe wsparcie psychologa
  • Liczne webinary
  • Prywatna opieka medyczna „Medicover”
  • Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Atrakcyjny program poleceń
  • Szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Świętujemy z Tobą każdą ważną okazję!