O nas

Jesteśmy innowacyjną agencją interaktywną specjalizującą się w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Od kilku lat rośniemy w siłę i wspólnie podbijamy cyfrowy świat, wspierając naszych klientów w budowie i rozwoju ich stron, sklepów i portali.

Poszukujemy Project Managera znającego Wordpress i mile widziany Prestashop.

Zapoznaj się z Naszymi oczekiwaniami, zakresem obowiązków.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca z klientem przy projekcie wdrożeń stron i sklepów internetowych
  • Zarządzanie projektem, komunikacja z klientem oraz członkami zespołu wytwórczego
  • Definiowanie zadań i kontrola budżetu projektu
  • Konfiguracja systemów zgodnie z wypracowanymi celami biznesowymi
  • Organizacja i koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę B2B
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Pracę w ambitnej i prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej
  • Możliwość rozwoju

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT najlepiej z sektora E-commerce
  • Znajomość zagadnień technicznych dotyczących budowy stron i sklepów internetowych
  • Znajomość trendów webowych i e-commerce
  • Znajomość zagadnień analitycznych związanych z monitorowaniem sklepów internetowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Terminowość i sumienność
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania i tworzeniem scenariuszy testowych
  • Mile widziana znajomość platform Wordpress i Prestashop
  • Mile widziana znajomość narzędzia Clickup
Klient Bulldogjob

Warszawa