Kim jesteśmy?

Nasz zespół Accenture Security stanowi pomost pomiędzy wyspecjalizowanymi działami biznesowymi i technicznymi, kadrą zarządzającą po stronie klienta oraz dostawcami wiodących usług i rozwiązań bezpieczeństwa.

Czy pracujesz w IT oraz masz styczność z procesami związanymi z:

  • nadawaniem uprawnienień
  • tworzeniem kont
  • ITIL (service request management)
  • IT audit (audyty dostępowe)
  • jesteś technicznym administratorem aplikacji
  • SCCM/Linux platform team
  • masz doświadczenie service desk lub backoffice dotykające zagadnienia uprawnień

i chcesz stać się częścią zespołu, który pomaga największym firmom w kraju i na świecie przy realizacji największych i najbardziej kompleksowych przedsięwzięciach transformacyjnych Dodatkowo, czy masz smykałkę techniczną i usprawniasz swoje procesy za pomocą techncznych (np. skrypty) lub proceduralnych (np. flow-charts) rozwiązań?

Dołącz do naszego zespołu, gdzie swoje umiejętności wzbogacisz o więdzę z zakresu IAM i PAM, pracując z doświadczonym zespołem naszych ekspertów. Pracujmy wspólnie, aby każdego dnia podnosić poziom bezpieczeństwa naszych klientów i kluczowych sektorów gospodarki. W zespole Digital Identity nie boimy się wyzwań, a naszych klientów wspieramy kompleksowo poprzez m.in. projektowanie, budowę i optymalizację procesów. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za wdrażanie i wsparcie powdrożeniowe najważniejszych rozwiązań z obszaru zarządzania tożsamością i dostępem (zarówno działających w oparciu o lokalną infrastrukturę on-prem, jaki i świadczonych z chmury aaS). Wspólnie pomagajmy naszym klientom w zrozumieniu i zarządzaniu uprawnieniami ich pracowników/podwykonawców, a także klientów, umożliwiając im sprawne i niezakłócone współdziałanie z systemami firmy.

Twoje zadania będą dotyczyć:

  • Zbierania wymagań biznesowych i funkcjonalnych z obszaru Zarządzania Tożsamością i Dostępami u naszych klientów.
  • Projektowania i budowy procesów związanych z zarządzaniem tożsamością od strony biznesowej (np. zarządzanie cyklem życia tożsamości, wnioskowanie o dostępy, audyt uprawnień, dostęp uprzywilejowany).
  • Projektowania oraz wdrażania modelu ról dostępowych i związanych z nimi uprawnień.
  • Planowania i wsparcia Klientów we wdrożeniu czołowych oraz innowacyjnych rozwiązań z obszaru Zarządzania Tożsamością i Dostępami, jak i wielu innych aspektów cyberbezpieczeństwa, o których jeszcze dziś nie słyszeliśmy, a które staną się codzienności w najbliższej przyszłości, wśród globalnych liderów rynkowych.
  • Wdrażania zaproponowanych rozwiązań zarówno lokalnie jak i w chmurze.
  • Testowania i wsparcia podczas przekazywania projektu pod zarządzanie wewnętrzne klienta.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Dostęp do wiodących narzędzi z zakresu zarządzania tożsamością i uprawnieniami, w ramach naszych środowisk testowych (DI Lab)
  • Udział w ekscytujących i innowacyjnych projektach cyfrowej tożsamości oraz bezpośredni wpływ na kluczowe decyzje dotyczące zarządzania uprawnieniami w największych organizacjach na rynku polskim i na świecie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych.
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).
  • Indywidualne wsparcie Career Counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.
  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji)
  • Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500 z użyciem najnowszych rozwiązań i narzędzi technologicznych.
  • Employee Assistance Program – bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.
  • Płatny program poleceń pracowników.

Pracując w naszym zespole będziesz się rozwijać podczas realizacji ciekawych i nieszablonowych projektów dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania cyber tożsamością oraz dostępem.

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?

  • Motywacji do rozwoju w obszarze Digital Identity.
  • Doświadczenia w IT.
  • Wdrożenie się w Digital Identity ułatwi Ci posiadanie praktycznej wiedzy z przynajmniej niektórych z poniższych technologii:- PowerShell, Linux bash, Excel VBA, .NET, AutoIT, REST, SCIM, Java Beanshell, Active Directory, LDAP, Azure-AWS-GCP, SQL, Window Server administration.
  • Praca w naszym zespole nauczy Cię znajomości tematyki dotyczącej zarządzania tożsamością i dostępami (m.in. usług katalogowych, cyklu życia tożsamości, procesów dotyczących nadawania i odbierania uprawnień, dostęp uprzywilejowany PAM) oraz narzędzi/systemów do Zarządzania Tożsamością (np. rozwiązań firm Sailpoint, One Identity, Forgerock, Okta, CyberArk).
  • Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego, gdyż projekty realizujemy zarówno dla klientów w Polsce jak i na całym świecie, w szczególności w trybie zdalnym.
Accenture Polska

710 000

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 710 000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: accenture.com/pl-pl