Dla naszego klienta, firmy technologicznej wprowadzającej aktualnie na rynek nowy produkt z obszaru greenfield i fintech, poszukujemy doświadczonego UI/UX Engineera.

Zależy nam na kreatywnej i doświadczonej osobie, która łączy kompetencje UX i UI i będzie miała realny wpływ na tworzoną aktualnie unikalną w skali globalnej Platformę. Designer, którego poszukujemy będzie pracować nad ukończeniem finalnej wersji MVP oraz nad rozwojem produktu/platformy.

Miejsce pracy : Wrocław/ zdalnie ( 1-2x w miesiącu w biurze)

Technologie, z których korzysta nasz klient:  Adobe XD, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Figma ( otwartość również na inne narzędzia czy potrzebę zakupu licencji).

Nasz klient o sobie:

- pracujemy aktualnie w niewielkim zespole, który w przyszłości będzie rósł, więc gwarantujemy realny wpływ na kształt naszej organizacji,

- nasz produkt stanowi wewnętrzną inwestycję wspieraną przez najlepszych partnerów biznesowych,

- łączymy kompetencje UX, UI, develompentu i zarządzania a nasza praca daje nam ogromne możliwości rozwoju kompetencje technologiczne, narzędziowe, rozwój osobisty, wymiana doświadczeń),

- pracujemy w modelu hybrydowym, lecz możliwa jest też praca zdalna z chęcią na spotkanie 1-2 razy w miesiącu.

Zakres obowiązków :

  • tworzenie atrakcyjnych i funkcjonalnych interfejsów,
  • proponowanie rozwiązań UI/UX, prezentacja wewnątrz teamu,
  • analiza i optymalizacja istniejących już rozwiązań w obszarze tworzonej platformy w ramach kompetencji UI/UX,
  • współpraca i konsultacja z deweloperami i solution architektem w trakcie tworzenia rozwiązań,
  • rozumienie procesów UX i UI.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia z pyszną włoską kawą,
  • kartę Multisport,
  • parking dla rowerów,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie.

  • min 5 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym interfejsów, aplikacji webowych (mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji saas),
  • wiedza i umiejętności projektowania rozwiązań UX,
  • znajomość programów Adobe XD/ Photoshop / Ilustrator,
  • zrozumienie zasad UX/UI oraz trendów w designie,
  • kreatywność, otwartość, świetne poczucie estetyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, potrzebna głównie w formie pisanej/umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, ponadprzeciętna komunikatywność.

Power Media - siła, która pomoże Ci odkryć i rozwinąć Twój pełny potencjał.

Jesteś zainteresowany zmianą pracy? Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce i za granicą. Aplikuj do nas, a nasi rekruterzy zapewnią Ci wsparcie przez cały proces. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby. Nie znalazłeś niczego dla siebie? Spokojnie, wystarczy, że się odezwiesz, w drugą stronę również działamy i pomożemy Ci znaleźć właściwe i dobre miejsce dla Ciebie!

  • We have the power - Naszą siłą są ludzie. Od 1997 roku specjalizujemy się w pozyskiwaniu profesjonalistów z szeroko pojętej branży informatycznej oraz branż pokrewnych. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Od 2017 roku spółka działa pod nazwą IFIRMA SA, jednak usługi rekrutacyjne niezmiennie świadczymy jako Power Media. Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
  • Siła zespołu to siła sukcesu - z nami znajdziesz najlepsze talenty. Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem. Z naszymi kandydatami i klientami utrzymujemy długofalowe i partnerskie relacje, co umożliwia nam szybkie zamykanie nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych.
  • Trust me - I’m a recruiter. Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.. Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół. Najbardziej motywują nas nasze sukcesy, które wspólnie świętujemy na naszych tradycyjnych kwartalnych spotkaniach.

W trybie ciągłym poszukujemy następujących specjalistów:

  • Developer (m.in. Java, C#/.NET, C/C++, React, Angular, Node.js, frontend development, backend development, PHP, etc)
  • Tester oprogramowania
  • Specjalista ds. telekomunikacji
  • Data Engineer
  • Administrator sieci, DevOps
  • Elektronik
  • Project Manager
  • Projektant systemów
  • Wdrożeniowiec/Konsultant
  • Developer BI
  • Analityk