Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii dla jednego lub kilku obszarów działania
  • Definiowanie i realizowanie uzgodnionego z ciałami decyzyjnymi zakresu prac oraz zarządzanie zmianą w realizowanych projektach
  • Definiowanie i realizacja zaalokowanego budżetu oraz jego kontrolowanych zmiany
  • Dotrzymanie harmonogramu planowanych prac oraz kontrola zmiany w harmonogramie
  • Zapewnianie i kontrola systemu zapewnienia jakości prac projektowych
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Komunikacja statusu projektu do interesariuszy wewnątrz i na zewnętrz projektu

 Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona minimum 5 letnim doświadczeniem
  • Doświadczenie w realizacji projektów na styku Biznes i IT
  • Zorientowanie na cel i jego skuteczną realizację
  • Umiejętności komunikowania się i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2)
  • Duża samodzielność, organizacja własnej pracy i terminowość
  • Ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z dostawcami zewnętrznymi

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w banku lub innych instytucjach finansowych

Bank Millennium

Warszawa
6.750

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku.

Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.