Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój istniejących aplikacji oraz współtworzenie nowych projektów. Aktualnie pracujemy nad kilkoma projektami są to m.in. platformy sprzedażowe i generator ofert, platforma szkoleniowa, platforma do licytacji dzieł sztuki.

Pracujemy in-house, a nasze projekty tworzymy od zera poprzez rozwój i utrzymanie.

Miejsce pracy: Poznań - hybryda

Obowiązki:

  • współudział w rozwoju naszych projektów,
  • tworzenie i implementacja nowych funkcjonalności,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • współpraca z programistami front-end i backend oraz testerami i UI/UX Designerami,
  • code review.

  • dbamy o relacje i przejrzystość tych relacji
  • pracę w trybie hybrydowym (raz w tygodniu widzimy sie w biurze),
  • elastyczne godziny pracy,
  • budżet na rozwój kompetencji,
  • mentoring doświadczonych członków zespołu,
  • kartę Multisport.

  • Min. 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach przy użyciu PHP (wersja 8 w górę),
  • znajomość Symfony 5/6,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (mariaDB, MySQL),
  • znajomość gita,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość REST API,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Dockerowym,
  • mile widziana znajomość Magento.
MUG Software

Poznań
20-30

MUG to harmonia kompetencji software house i wrażliwości agencji digital.
Tworzymy i rozwijamy aplikacje szyte na miarę, wspierające biznes w Polsce i za granicą. Nasz zespół to ludzie zorientowani na rozwój, pracę w nowych technologiach, cechujący się elastycznym myśleniem i wychodzący poza schematy.

Automatyzujemy procesy - najczęściej są to procesy sprzedaży lub procesy analityczne. Aktualnie pracujemy nad kilkoma projektami są to m.in. platformy sprzedażowe i generator ofert, platforma szkoleniowa, platforma do licytacji dzieł sztuki.

Dużo integrujemy. Szczególnie w real time. Nasze relacje z klientami są długotrwałe, aplikacje mają długą żywotność, są ciągle rozwijane o nowe moduły i funkcjonalności, a ich stack jest bieżąco uaktualniany.