Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

 Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • wykonywanie podniesienia wersji systemu działającego na bazie Oracle za pomocą skryptów SQL przygotowanych przez producenta systemu,
  • wykonywanie tworzenia lub kopii baz Oracle dla gotowych środowisk testowych i produkcyjnych,
  • typowanie sytuacji nieoptymalnych i rozwiązywanie ich,
  • wsparcie zespołu deweloperskiego wytwarzającego system (technologia SQL+Java),
  • uzupełnianie dokumentacji na podstawie przeprowadzonych operacji,
  • praca z systemem Linux/Windows z poziomu linii poleceń,
  • tworzenie skryptów wsadowych BAT (Windows) oraz Bash (Linux/Unix),
  • automatyzacja procesów CI/CD,
  • możliwość rozwoju nowych funkcjonalności biznesowych PL/SQL,
  • tworzenie zapytań SQL i czytanie kodu PL/SQL.

  • wykształcenie techniczne, mile widziane informatyczne,
  • doświadczenie na stanowisku z bazami danych Oracle i systemem operacyjnym Linux/Unix,
  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji),
  • znajomość SQL, PL/SQL,
  • zarządzanie bazą danych Oracle,
  • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix na poziomie użytkowym,
  • umysł analityczny, umiejętności techniczne,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność (stanowisko dotyczy samodzielnych zadań na środowisku produkcyjnym).

Asseco Data Systems S.A.

Warszawa
ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.