Zadania:

  • dbanie o efektywność zespołu i poprawność jego pracy w ramach metodyki Scrum
  • wsparcie zespołu w zakresie komunikcji zmian projektowych, organizacji czasu, pracy i usprawnień
  • współpraca z zespołem developerskim oraz Product Ownerem przy rozwijaniu produktów firmy
  • doskonalenie procesu dostarczania wysokiej jakości produktów

  • współpracę w oparciu o Umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bezpośrednie zatrudnienie u klienta
  • pracę zdalną lub hybrydową

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów wytwarzających oprogramowanie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • certyfikat Professional Scrum Master I

W Square One Poland dążymy tam, gdzie nie dotarła jeszcze żadna agencja rekrutacyjna IT – prosto na orbitę transparentności i działania w duchu win-win. Jesteśmy towarzyszem, opiekunem, wsparciem – na każdej drodze rekrutacyjnej podróży. Specjalistom IT dajemy nieskrępowaną możliwość rozwoju – przy inspirujących projektach, z nowoczesnymi technologiami. Ważna jest dla nas kultura uczciwości i rzetelnego informowania o możliwościach rozwoju kariery.

Naszym hasłem jest #OneSquareOne - jeden zespół, wiele talentów. Tworzymy zgrany zespół, który żadnej technologii się nie boi. Wśród naszych klientów znajdziesz firmy reprezentujące różne branże, m.in. mediową, farmaceutyczną, technologiczną czy bankową. Nasze biura są zlokalizowane w Warszawie oraz Londynie.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami certyfikatu Great Place to Work 2023.