Klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz realizuje wiele różnorodnych projektów m.in dla światowych liderów z branży motoryzacyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, telekomunikacyjnej i publicznej.

Lokalizacja biur: Wrocław, Poznań, Gdańsk.

Hybrydowy model pracy: 70% zdalnie, 30% z biura.

Główne technologie wykorzystywane w projektach: Java 11, Java 17, Spring Boot, Spring, Hibernate, AWS, SQL, Oracle.

Firma realizuje wiele różnorodnych projektów i na etapie rozmów dopasowuje pod kątem predyspozycji, doświadczenia, zainteresowań i zapotrzebowania projektowego. Zespoły projektowe są międzynarodowe, składają się z Developerów, Analityków, Testerów, Scrum Masterów, Project Managerów. Współpracują głównie z klientami z Niemiec, Holandii, Szwajcarii, USA.

Kilka wybranych projektów:

1) Logistyka/transport: automatyzacja obsługi transportu morskiego i powietrznego, projekt długoterminowy, 70% development, 30% utrzymanie, ok. 30 osób w zespole z Polski.

2) Logistyka/transport: organizacja transportu morskiego oraz lotniczego, bardzo duży projekt, długoterminowy, 50% utrzymanie, 50% development.

3) Automotive: 100% development, ok. 50 osobowy zespół (Polska, Niemcy, Indie, Portugalia). Stack technologiczny: Java, Quarkus, PostgreSQL, Angular, Kubernetes.

4) Public: aplikacja, system umożliwiający składanie wniosków online, projekt długoterminowy, 80% development, 20% utrzymanie.

Zakres obowiązków:

Jako Senior Java Developer będziesz budować i rozwijać systemy mające bezpośredni wpływ na architekturę i rozwiązania technologiczne wykorzystywane w oprogramowaniach dla światowych liderów z branży motoryzacyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, telekomunikacyjnej i publicznej.

Będziesz miał okazje rozwijać się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.

Zadania:

  • tworzenie nowoczesnych aplikacji opartych o technologie Java,
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o wzorce projektowe i architektoniczne wykorzystując podejścia: DevOps, Domain-Driven Design, Behavior-Driven Development, TDD oraz „Infrastructure as a Service/Code”,
  • praca z wykorzystaniem z naszych z najlepszych praktyk i metodyk zwinnych (np. Scrum, SAFe, Kanban),
  • rozwój w obszarze profesjonalnego wytwarzania oprogramowania, Clean Code itp.,
  • ścisła współpraca z doświadczonymi ekspertami, co umożliwia szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego),
  • podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 50-80%, w przypadku pracy twórczej,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • hybrydowy model pracy (70% praca zdalna, 30% praca z biura),
  • szeroką oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i certyfikacji w różnych obszarach,
  • mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
  • dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
  • możliwość udziału w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opieka medyczna dla pracownika i całej rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • kafeterie,
  • dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu,
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe,
  • wsparcie przy relokacji (jednorazowy bonus 10 000 zł brutto ułatwiający przeprowadzkę).

Główne wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia związanego z programowaniem w języku Java
  • praktyczne doświadczenie z: JEE, Spring Boot, Hibernate, AWS
  • znajomość zasad SOLID przy tworzeniu kodu (zasada CLEAN CODE)
  • znajomość testów jednostkowych
  • znajomość technologii: Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów REST API i wdrażaniu usług RESTful
  • doświadczenie w projektowaniu baz danych z wykorzystaniem SQL, Oracle/SQL Server, Redis;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1).

Mile widziane:

  • znajomość technologii frontendowych: JavaScript, TypeScript, Angular, React, Vue.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Power Media

Power Media

250

Power Media - siła, która pomoże Ci odkryć i rozwinąć Twój pełny potencjał.

Jesteś zainteresowany zmianą pracy? Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce i za granicą. Aplikuj do nas, a nasi rekruterzy zapewnią Ci wsparcie przez cały proces. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby. Nie znalazłeś niczego dla siebie? Spokojnie, wystarczy, że się odezwiesz, w drugą stronę również działamy i pomożemy Ci znaleźć właściwe i dobre miejsce dla Ciebie!

  • We have the power - Naszą siłą są ludzie. Od 1997 roku specjalizujemy się w pozyskiwaniu profesjonalistów z szeroko pojętej branży informatycznej oraz branż pokrewnych. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Od 2017 roku spółka działa pod nazwą IFIRMA SA, jednak usługi rekrutacyjne niezmiennie świadczymy jako Power Media. Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
  • Siła zespołu to siła sukcesu - z nami znajdziesz najlepsze talenty. Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem. Z naszymi kandydatami i klientami utrzymujemy długofalowe i partnerskie relacje, co umożliwia nam szybkie zamykanie nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych.
  • Trust me - I’m a recruiter. Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.. Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół. Najbardziej motywują nas nasze sukcesy, które wspólnie świętujemy na naszych tradycyjnych kwartalnych spotkaniach.

W trybie ciągłym poszukujemy następujących specjalistów:

  • Developer (m.in. Java, C#/.NET, C/C++, React, Angular, Node.js, frontend development, backend development, PHP, etc)
  • Tester oprogramowania
  • Specjalista ds. telekomunikacji
  • Data Engineer
  • Administrator sieci, DevOps
  • Elektronik
  • Project Manager
  • Projektant systemów
  • Wdrożeniowiec/Konsultant
  • Developer BI
  • Analityk