DTP dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami niemal 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Cieszynie, Zielonej Górze i Poznaniu.

Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Sztuczna inteligencja, Big Data, Internet rzeczy, Automatyka i robotyka oraz Elektronika i systemy Embedded. Intensywnie się rozwijamy, odpowiadając na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, w których łączymy pasję do innowacji z bezkompromisowym dbaniem o jakość.

Poszukujemy programistów .NET, którzy wzmocnią nasze zespoły realizujące projekty tworzenia oprogramowania dla branży elektrotechniki - zarówno wewnętrzne w ramach grupy kapitałowej Friedhelm Loh, jak i dla zewnętrznych klientów grupy. Dołączając do nas rozwiniesz swoje umiejętności, pracując w ciekawych domenach biznesowych.

Twoje zadania

  • Projektowanie, budowanie, tworzenie oraz analizowanie systemów chmurowych dla Przemysłu 4.0
  • Pisanie kodu o wysokiej jakości i wydajności
  • Analizowanie i poprawianie działania istniejącego kodu
  • Dbanie o bezpieczeństwo tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie bibliotek wielokrotnego użytku dla innych zespołów
  • Współpracowanie z programistami frontendu
  • Udział w ustalaniu wymagań z przedstawicielami klienta

  • Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Stabilne środowisko biznesowe
  • Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Udemy Business
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę
  • Finansowaną przez firmę kartę MyBenefit (MultiSport / MultiLife)
  • Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy
  • Pracę w systemie hybrydowym lub stałe miejsce w biurze
  • Krótszą pracę w piątki
  • Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji (7.00-9.00)
  • Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu
  • Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni

  • Dobra znajomość C#/.NET
  • Wiedza i umiejętności z zakresu programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu serwisów REST-owych
  • Znajomość dobrych praktyk w programowaniu oraz umiejętność tworzenia czystego kodu
  • Znajomość baz danych (MS SQL)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz udział w spotkaniach z polsko-niemieckim zespołem
  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych
  • Chęć uczenia się i otwartość na nowe technologie
  • Zdolność do pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z innym językami lub frameworkami (JavaScript / TypeScript / Angular)
  • Doświadczenie w budowie oraz wdrażaniu aplikacji i serwisów chmurowych
  • Znajomość rozwiązań chmurowych Azure
  • Znajomość RabbitMQ
  • Wiedza z zakresu używania Docker i Kubernetes i rozumienie praktyk DevOps
  • Znajomość systemu Linux i umiejętność pisania skryptów bash
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka lub pokrewne techniczne/ścisłe)

DTP, Digital Technology Poland

300

Cześć, jesteśmy DTP, Digital Technology Poland!

Wytwarzamy innowacyjny software & hardware dla sektora Industry 4.0. Na co dzień pracujemy m.in. z aplikacjami chmurowymi, sztuczną inteligencją, robotyką, automatyką oraz elektroniką. Jesteśmy częścią Friedhelm Loh Group [FLG], właściciela ośmiu dużych firm – m.in. EPLAN, German Edge Cloud i Rittal, posiadającej niemal 100 oddziałów na świecie. Główna siedziba DTP mieści się w Zielonej Górze, ponadto nasze zespoły zlokalizowane są w Poznaniu i w Cieszynie.

Nasz autorski program onboardingu – Heroes Academy, pod okiem mentora ułatwi Ci wejście w realizowane przez nas zadania. Dzięki temu rozpoczniesz pracę w docelowym projekcie bez obaw a my poznamy Cię jeszcze lepiej. Twój rozwój zawodowy jest dla nas ważny, dlatego dajemy Ci m.in. bezpłatny dostęp do platformy Udemy Business.

Pracujemy w małych, starannie dobranych zespołach, które wspólnie omawiają i realizują zadania. Masz opcję pracy w systemie hybrydowym i to Ty decydujesz, o której godzinie ją rozpoczniesz. Zadbamy o Ciebie – do biura zamawiasz lunch taki, jak lubisz i to na koszt firmy! Finansujemy także prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich.

W naszych zespołach znajdziesz inżynierów z dużym doświadczeniem, jak i młode utalentowane osoby przynoszące najnowsze rozwiązania z branży. Dołącz do grona niemal 300 ekspertów w Digital Technology Poland (DTP).