KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Administratora/ki Systemów i Sieci w IT Infrastructure Division.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury Data Center
  • Zakup i wdrażanie sprzętu serwerowego oraz sieciowego, nadzór nad sprzętem w systemie magazynowym
  • Nadzór nad infrastrukturą serwerowni (klimatyzacja przemysłowa, systemy zasilania gwarantowanego), koordynacja przeglądów oraz prac serwisowych dokonywanych przez służby wewnętrzne lub zewnętrzne
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z działaniem infrastruktury
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeń z wykorzystaniem nowych technologii
  • Tworzenie lub aktualizacja dokumentacji
  • Podział pracy: 60% utrzymanie, 20% wdrożenia, 20% spotkania, system ticketowy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Lokalizacja: Wrocław, możliwość pracy częściowo zdalnie
  • Parking dla rowerów i samochodów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość współpracy w ramach umowy B2B.

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie server/storage
  • Umiejętność diagnostyki i rozwiązywania problemów sieciowo-serwerowych oraz znajomość narzędzi diagnostycznych
  • Podstawowa znajomość sieci LAN, WAN, SAN
  • Podstawowa znajomość wirtualizacji VMware
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie (poziom B1/B2)

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie systemów zasilania gwarantowanego
  • Doświadczenie związane z administracją systemami backupu

KRUK S.A.

KRUK S.A.

Wrocław
3046

KRUK S.A. to zespół z pasją. Dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych). Dzięki temu cała Grupa KRUK nieustannie się rozwija. Obecnie jesteśmy liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej.