Pion Rozwiązań Komunalnych Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z przedsiębiorstwami ciepłowniczymi i wodociągowymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę przedsiębiorstw w zakresie procesów: masowego wystawiania faktur, work-flow i modułów technicznych. Nasze oprogramowanie działa w większości miast wojewódzkich w Polsce. Nasze projekty cechuje stabilność i duża skala.

Zadania

  • wdrożenia systemów informatycznych dla klientów,
  • testowanie oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • udzielanie konsultacji telefonicznych, dotyczących obsługi oprogramowania,
  • spotkania z Klientami w ich siedzibie,
  • analiza wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu,
  • analiza procesów biznesowych Klientów.

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska,
  • doświadczenie przy wdrażaniu systemów IT lub doświadczenie zawodowe w działach technicznych, obsługi klienta, księgowych przedsiębiorstw wodociągowych lub ciepłowniczych,
  • zdolności analityczne,
  • biegła znajomość pakietu MS office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa, samodzielność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence,
  • znajomości systemów bilingowych.

Asseco Data Systems S.A.

Warszawa
ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.