Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w różnorodnych projektach, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Dołącz do zespołu naszych specjalistów i rozwijaj się w ramach różnorodnych projektów. Szukamyosób o różnych poziomach doświadczenia (mid, regular, senior).

Zadania:

  • projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • weryfikacja jakości oprogramowania,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,
  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

  • doświadczenie w pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • dobra/bardzo dobra znajomość Java 8-11,
  • doświadczenie w pracy z Spring/Spring Boot, Hibernate,
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość systemów kontroli wersji,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • bardzo dobra znajomość Git,
  • znajomość JEE, JSF, JPA,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych JUnit,
  • umiejętność pracy w zespole.

Asseco Data Systems S.A.

ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.