Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w różnorodnych projektach, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Dołącz do zespołu naszych specjalistów i rozwijaj swoje umiejętności. Szukamy osoby na stanowisko Kierownika Zespołu Programowania.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Zadania:

  • kierowanie zespołem programistów,
  • czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania,
  • zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi,
  • opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • weryfikacja jakości oprogramowania,
  • nadzorowanie nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunki studiów związane z programowaniem,
  • co najmniej 5 - letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • co najmniej 2 - letnie doświadczenie w kierowaniu/liderowaniu zespołem programistów,
  • doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji prac (preferowane metodyki zwinne Scrum, pełnienie roli Scrum Mastera),
  • bardzo dobra znajomość Java 1.8 lub wyżej,
  • doświadczenie z Spring Framework/Spring Boot, Hibernate,
  • znajomość Postgres, Oracle, QueryDSL, Kubernetes, Docker, REST, Soap, Integracja Epuap, Camunda BPMN,
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • bardzo dobra znajomość Git,
  • znajomość Maven,
  • znajomość pisania testów jednostkowych JUnit,
  • znajomość JSF (PrimeFaces)/Angular,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na cel i jakość.

Asseco Data Systems S.A.

ponad 1000 pracowników

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.