Nasz klient to międzynarodowy software house będący czołowym partnerem strategicznym dla światowej klasy klientów z różnorodnych sektorów. Firma jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Firma poszukuje obecnie osób na stanowisko Senior Automation Tester specjalizujących się w technologiach Java lub JavaScript. Firma realizuje różnorodne projekty, obecnie szczególnie koncentruje się na branży motoryzacyjnej i na sektorze publicznym. W portfolio firmy znajdują się projekty zarówno małe, z kilkoma testerami w zespole, jak i duże, wieloletnie projekty z dziesiątkami specjalistów.

Praca hybrydowa - Wrocław, Poznań, Gdańsk - trzy dni zdalnie / dwa dni z biura

Najczęściej używane technologie w projektach:

Java, JavaScript, TypeScript, C#, JUnit, TestNG; Maven, Gradle; Playwright, Appium, Selenium, Selenium Grid, Cypress, WebdriverIO; REST-assured, WireMock; WebServices, Kafka, RabbitMQ, MQTT; Git, Jenkins, Docker, Kubernetes, SonarQube; AWS, Azure, GCP.

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie wiodącej roli w zespole automatyzacji testów (UI i API);
  • Projektowanie lub rozwijanie architektury testów w projekcie;
  • Konfiguracja zestawów testów automatyzacyjnych w środowisku ciągłej integracji;
  • Wykonanie testów, analiza wyników i raportowanie;
  • Wspieranie młodszych członków zespołu;
  • Rozwijanie frameworków testowych

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy;
  • Hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • Sprzęt do pracy zdalnej;
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Dostęp do platformy benefitów;
  • Możliwość korzystania z podwyższonych kosztów uzyskania przychodu odliczanych od podatku w przypadku pracy twórczej;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - 70+ ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatów (np. MS Azure, AWS, Google); Platforma z darmowym dostępem do materiałów i szkoleń Pluralsight, TED Talks oraz Coursera; Darmowy dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w trakcie i poza godzinami pracy
  • Centrum testowe, które zrzesza ponad 100 osób w dziale oraz społeczność testerów z aspiracjami. Firma stawia na rozwój i wspólne doskonalenie się poprzez organizowanie szkoleń, prelekcji i warsztatów.

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w automatyzacji testowania oprogramowania (Java / JavaScript )
  • Doświadczenie w zwinnych metodach rozwoju oprogramowania (Agile);
  • Podstawowa znajomość praktyk DevOps (CI/CD);
  • Znajomość metod zarządzania testami;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie w roli Team Leada/Tech Leada;
  • Wykształcenie w dziedzinie IT lub pokrewnych;
  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera;

Power Media

Power Media

250

Power Media - siła, która pomoże Ci odkryć i rozwinąć Twój pełny potencjał.

Jesteś zainteresowany zmianą pracy? Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami w Polsce i za granicą. Aplikuj do nas, a nasi rekruterzy zapewnią Ci wsparcie przez cały proces. Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby. Nie znalazłeś niczego dla siebie? Spokojnie, wystarczy, że się odezwiesz, w drugą stronę również działamy i pomożemy Ci znaleźć właściwe i dobre miejsce dla Ciebie!

  • We have the power - Naszą siłą są ludzie. Od 1997 roku specjalizujemy się w pozyskiwaniu profesjonalistów z szeroko pojętej branży informatycznej oraz branż pokrewnych. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Od 2017 roku spółka działa pod nazwą IFIRMA SA, jednak usługi rekrutacyjne niezmiennie świadczymy jako Power Media. Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
  • Siła zespołu to siła sukcesu - z nami znajdziesz najlepsze talenty. Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem. Z naszymi kandydatami i klientami utrzymujemy długofalowe i partnerskie relacje, co umożliwia nam szybkie zamykanie nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych.
  • Trust me - I’m a recruiter. Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.. Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół. Najbardziej motywują nas nasze sukcesy, które wspólnie świętujemy na naszych tradycyjnych kwartalnych spotkaniach.

W trybie ciągłym poszukujemy następujących specjalistów:

  • Developer (m.in. Java, C#/.NET, C/C++, React, Angular, Node.js, frontend development, backend development, PHP, etc)
  • Tester oprogramowania
  • Specjalista ds. telekomunikacji
  • Data Engineer
  • Administrator sieci, DevOps
  • Elektronik
  • Project Manager
  • Projektant systemów
  • Wdrożeniowiec/Konsultant
  • Developer BI
  • Analityk