Nasza strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

relayr Tester School

Weź udział w kursie, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy testera oprogramowania w relayr.
Relayr tester school

Podczas 96 godzin wykładów i warsztatów zapoznasz się z metodyką testowania oprogramowania, nauczysz używać Linuxa, dowiesz o podstawach działania sieci komputerowych, a także napiszesz kilka programów w Pythonie.


Zajęcia odbędą się w 10-osobowej grupie w trybie weekendowym, w siedzibie firmy relayr w centrum Katowic. Poprowadzą ją doświadczeni praktycy testowania i programowania. Każdy uczestnik relayr Tester School otrzyma komplet materiałów szkoleniowych.

Uczestnicy, którzy w trakcie szkolenia rozwiążą zadania oraz zdadzą egzamin końcowy z odpowiednim wynikiem otrzymają ofertę pracy w relayr.

Koszt przystąpienia do relayr Tester School wynosi 500 zł i zostanie zwrócony osobom, które zostaną zatrudnione w relayr.

Warunki udziału

Oczekujemy od Ciebie:

  • zainteresowania tematyką IT
  • wykształcenia wyższego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego


Termin i miejsce 

Na relayr Tester School składa się 96 godzin zajęć zorganizowanych w trybie weekendowym – w soboty i niedziele, w godzinach 8:00-16:00. Pierwszy dzień kursu to 19 maja 2018, a ostatni – 25 czerwca (wyjątkowo poniedziałek). Uczestnicy mają zapewniony lunch oraz przerwy kawowe.

Zajęcia odbędą się w siedzibie firmy relayr – w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej 20.


Program

  1. Podstawy użytkowania systemu Linux (24h)
  2. Podstawy sieci komputerowych oraz protokołów sieciowych (8h)
  3. Podstawy programowania w języku Python (32h)
  4. Testowanie oprogramowania: teoria i praktyka (32h)Koszt kursu

Koszt przystąpienia do relayr Tester School wynosi 500 zł i zostanie zwrócony osobom, które otrzymają ofertę pracy w relayr.

Więcej informacji i zapisy: https://relayr.io/testerschool/ 

Zobacz więcej na Bulldogjob