Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Zapraszamy na pierwszą edycję Front Club Open!

Już 12 października rusza otwarta sesja naszego klubu front-end'owców! Pasjonujesz się Front-end'em? Starasz się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi? Lubisz wymieniać się swoją wiedzą z innymi developerami?

To super, bo my też!

Front Club to inicjatywa stworzona przez developerów z XSolve i Chilid,  pasjonatów frontendu - ludzi zainteresowanych wymianą wiedzy z dziedziny najnowszych technologii i najlepszych praktyk programowania.

Dzięki temu, że pracujemy w jednym biurze, możemy pozostawać w ciągłym kontakcie, pomagać sobie i dzielić się pomysłami gdy tylko nadarzy się okazja. Regularnie spotykamy się na chapterach tematycznych, organizujemy otwarte warsztaty i hackathony, takie jak Xlab'y i Agile Hack'i (więcej informacji na temat naszych eventów i projektów znajdziecie na naszej stronie).  

Ponieważ inicjatywa nabiera coraz większego rozpędu, postanowiliśmy zaprosić do naszego grona kolejnych frontendowych zapaleńców! Dołączając do naszego klubu możesz liczyć na wsparcie prawdziwych profesjonalistów, a jednocześnie świetnych, otwartych ludzi i dobrą zabawę!

W planie pierwszego Front Club Open mamy prezentacje dotyczące 3 tematów:

  • WebAssembly - podnosimy wydajność aplikacji JavaScript
  • Snake - Reactive taming with RxJS
  • Reactive Driven Angular Architecture

Oprócz tego: Q&A oraz darmowe przekąski :)   Kiedy? 12 października, godzina 17:00

Gdzie? Gliwice, ul. Królowej Bony 13
Bilety dostępne na Evenea (wstęp wolny). Nie zapomnij też dołączyć do naszego wydarzenia na facebooku!
Zobacz więcej na Bulldogjob

Zobacz jakie firmy chcą Ci płacić więcej.

Ile teraz zarabiasz?

Podpowiedzieliśmy już razy.

Mamy ponad 1200 ofert pracy. Zobacz o ile więcej możesz zarabiać. » [zamknij]