Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Dołącz do zespołu DCI Titanium

Dołącz jako Developer do zespołu DCI Titanium, buduj rozwiązania w oparciu o technologie jBASIC, C#, C++ i wdrażaj produkty do obsługi kredytów.

Jesteśmy DCI Titanium – zespołem, który jest częścią Departamentu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji Korporacyjnych mBanku. Realizujemy biznesowe projekty w obszarze obsługi kredytów dla klientów korporacyjnych. Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o technologie jBASIC, C#, C++. To natywne języki naszego centralnego systemu transakcyjnego GLOBUS. Technologię GLOBUS dynamicznie zmieniamy na .NET. Wszystkie testy automatyczne tworzymy używając języka C# i nowoczesnych narzędzi developerskich. Nowe funkcjonalności również piszemy w języku C#. Proces deweloperski realizujemy w oparciu o zautomatyzowany pipeline CI/CD, w którym istotną częścią są testy jednostkowe i testy funkcjonalne. Opiekujemy się również paroma systemami satelitarnymi dla centralnego systemu transakcyjnego, których serwisy REST, MQ i RPC wykorzystywane są w procesie obsługi kredytów w bankowości elektronicznej. 

Projekty realizujemy całościowo w oparciu o metodykę scrum. Rozwiązania projektujemy wspólnie z biznesem przy udziale analityków i developerów w naszym zespole. Po realizacji i wdrożeniu zajmujemy się również utrzymaniem ich na produkcji.


Co jest dla nas ważne w pracy?

Po pierwsze, jakość

Tworzymy wysokiej klasy rozwiązania, które testujemy automatycznie, w trybie ciągłym. Lubimy się sprawdzać. Dzięki testom widzimy, że wykonaliśmy dobrą robotę i wszystko działa jak należy. Każdy, kto tworzył rozwiązania IT, wie jak dużą radość sprawia, gdy to co zostało zbudowane, działa zgodnie z założeniami, nie sprawia kłopotów, nie wymaga poprawek. To ma duży wpływ na naszą pracę.  Jak wiadomo, rzeczy wysokiej jakości rzadko się psują, więc możemy koncentrować naszą uwagę na budowaniu nowych funkcjonalności, a nie poprawianiu błędów i gaszeniu pożarów. 

Cieszy nas, gdy klienci doceniają budowane przez nas rozwiązania. Ten moment, gdy nowe funkcjonalności są udostępniane klientom. Monitorujemy nasze liczniki w Splunk. Ich wyniki to twarde dowody, że to, co stworzyliśmy pomaga klientom. To daje nam satysfakcję.

Po drugie, współpraca

W zespole duży nacisk kładziemy na współpracę. I to już od pierwszego dnia. Każdy, kto do nas dołączy, może być pewien, że nie zostanie sam ze swoimi zadaniami. Będzie miał opiekuna, który pomoże mu odnaleźć się w nowym miejscu. Będzie mógł liczyć na wsparcie w wykonywaniu zadań, a także w poznawaniu zasad współpracy w zespole, w departamencie i w całym banku. Nie raz już słyszeliśmy, że takie ciepłe przyjęcie nowych członków zespołu wyróżnia nas na tle innych.

Po trzecie, agile

Nasz codzienny rytm pracy wyznaczają ceremonie scrumowe. Pracujemy w trybie 2 tygodniowych sprintów. W pracy zdalnej taki sposób działania bardzo się sprawdza. Stałym punktem dnia jest spotkanie daily, na którym dzielimy się swoimi osiągnięciami, wspieramy w rozwiązywaniu problemów. W czasie pandemii częściej pojawiają się na tu także wątki prywatne. Każdy z nas ma swoje pozazawodowe pasje, bardzo różnorodne i ciekawe. Gdy tylko czas na to pozwala, chętnie o nich rozmawiamy. 


Z kim chcemy pracować?

Rośniemy. Dlatego potrzebujemy deweloperów, którzy będą chcieli wspólnie z nami tworzyć innowacyjne rozwiązania w obszarze produktów kredytowych dla korporacji. Szukamy osób, którym się chce, takich, które lubią pracować, a radość sprawia im, gdy widzą na wspomnianych już licznikach, jak budowane przez nich rozwiązania zyskują na popularności. Ważne, by tak jak my cenili jakość swojej pracy i lubili współpracować z innymi. 

Pracujemy głównie nad rozwojem centralnego sytemu transakcyjnego banku, który stworzony jest w dość niszowym dzisiaj języku jBASIC. Baza danych tego systemu to jBASE, którą mimo swojego wieku można zaklasyfikować do baz typu NoSQL. Jego znajomość będzie z pewnością atutem. Jednak nie jest to wymóg konieczny. Jeśli znasz .NET i masz solidny warsztat inżynierski, członkowie zespołu wdrożą Cię w pracę w jBASIC i jBASE.

Brzmi intrygująco? Skontaktuj się z nami, z chęcią opowiemy Ci więcej o możliwości współpracy. Sprawdzaj na bieżąco możliwości dołączenia do naszego zespołu – mamy otwarte rekrutacje pod tym linkiem!

Rozpocznij dyskusję
Zobacz więcej na Bulldogjob

Zobacz jakie firmy chcą Ci płacić więcej.

Ile teraz zarabiasz?

Podpowiedzieliśmy już razy.

Mamy ponad 1200 ofert pracy. Zobacz o ile więcej możesz zarabiać. » [zamknij]