Dla tych, którzy dbają o techniczny wizerunek IT

Przyciągaj uwagę kandydatów i weź udział w certyfikacji najlepszego pracodawcy IT. Pokaż, że Twoja firma zapewnia certyfikowaną jakość rozwoju programistów, testerów, administratorów i innych specjalistów z branży IT.

Dlaczego warto?

Top Tech Employer to inicjatywa, która ma na celu promocję i wyróżnienie firm, które zapewniają swoim pracownikom IT przestrzeń do rozwoju. Nasi audytorzy sprawdzają jakość procesu wytwarzania oprogramowania, komfort pracy i inne ważne aspekty dla specjalistów IT, dotyczące ich codziennej pracy.

BUDUJ WIZERUNEK PRACODAWCY IT

Otrzymując tytuł Top Tech Employer budujesz wizerunek firmy atrakcyjnej w oczach kandydata z branży IT. Zaczynasz być kojarzony z technologicznym miejscem pracy.

ZDOBĄDŹ ZAUFANIE KANDYDATÓW

Kandydaci nie aplikują na oferty pracy ze względu na brak informacji o firmie lub projekcie. Dzięki Top Tech Employer kandydat otrzymuje wiarygodną gwarancję jakości.

ZYSKAJ WIĘCEJ WARTOŚCIOWYCH CV

Nie jest tajemnicą, że pozytywny wizerunek pracodawcy wśród kandydatów z branży IT przekłada się na aplikacje spontaniczne, których jest więcej i są lepszej jakości.

Jak to działa?

ZGŁOŚ SIĘ DO CERTYFIKACJI

Umów konkretny termin spotkania z audytorem, które potrwa co najmniej 3 godziny. To zdecydowanie najprostszy etap procesu certyfikacji.

SPOTKAJ SIĘ Z AUDYTOREM

Nasz audytor podczas rozmowy weryfikuje nie tylko procesy, ale także środowisko pracy zespołów IT na podstawie opracowanej metodyki.

OTRZYMAJ RAPORT

Efektem certyfikacji jest szczegółowy raport z rekomendacjami. Na jego podstawie jest przyznawany tytuł Top Tech Employer.

10

lat doświadczenia w branży
rekrutacji i IT

8

dobrych praktyk od takich
guru IT, jak: Joel Spolsky czy Martin Fowler.

5

obszarów IT, które
weryfikujemy

17

badanych aspektów
komfortu pracy

Adam Kukołowicz

Senior Software Engineer & Chief Technology Officer z ponad 9-letnim doświadczeniem
Informacja o tym, że pracodawca w procesie tworzenia oprogramowania stosuje system kontroli wersji czy codzienny build aplikacji jest dla mnie bardzo istotna. Szczególnie przy decyzji o zmianie pracy. Nie jest odkryciem Ameryki, że każdy programista chce pracować w firmie, która spełnia najwyższe technologiczne standardy pracy.

Iwona Tur

CEO z ponad 10-letnim doświadczeniem w rekrutacji IT i employer brandingu
Budowa marki pracodawcy w oczach kandydatów IT to nie jest łatwe zadanie. Branża technologiczna rządzi się swoimi zasadami. Dlatego certyfikacja pracodawcy i tytuł Top Tech Employer to odpowiedź na potrzeby nie tylko pracodawców, ale i kandydatów. Dzięki niemu możemy wyróżnić firmy, które dbają nie tylko o czysty kod, ale i komfort pracy dla stanowisk IT.

Chcesz dołączyć do najlepszych pracodawców IT?

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca odezwie się i wytłumaczy krok po kroku, jak działa certyfikacja pracodawcy IT.
lub zadzwoń +48 530 828 515