Neuroróżnorodność w miejscu pracy
17.05.20232 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Weź udział w SOFTSWISS Hackathon i stwórz edukacyjne rozwiązania dla Poznania

W Poznaniu zaproszono studentów na hackathon z pulą nagród w wysokości 10 000 złotych

Weź udział w SOFTSWISS Hackathon i stwórz edukacyjne rozwiązania dla Poznania

23-24 maja w Poznaniu firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS razem z poznańskim Smart City przeprowadzi hackathon dla studentów i młodych specjalistów z branży IT. Będzie to konkurs zespołowy, w którym uczestnicy będą myśleć kreatywnie tworząc edukacyjne rozwiązania dla miasta.

Na koniec każdy zespół zaprezentuje swój projekt. Zwycięzca, który otrzyma najwyższą ocenę od profesjonalnego jury i jego pomysł spotka się z największym zainteresowaniem zdobędzie od organizatorów nagrodę w wysokości 10 000 zł. Drugie miejsce dostanie 7 500 zł, a trzecie  5 000 zł.

Udział w hackathonie mogą wziąć studenci uczelni technicznych i specjaliści z zapleczem technicznym w wieku do 30 lat. Wystarczy zebrać zespół liczący 2-5 osób i pozostawić swoje zgłoszenie na stronie internetowej hackathonu do 21 maja.


Zgodnie z regułaminem hackathonu każdy zespół będzie miał równo 24 godziny na opracowanie swojego pomysłu. Tematyką wydarzenia będzie ekologia. Uczestnicy będą mieli za zadanie zaprezentować swoje rozwiązania dotyczące tworzenia platformy online do segregacji śmieci.

Platformę trzeba zaprojektować tak, aby w interaktywny sposób każdy użytkownik mógł dowiedzieć się o aktualnych zasadach segregacji odpadów domowych, grafikach wywozu śmieci przez służby komunalne oraz o innych działaniach w tym temacie. Czym zapełnić platformę, jak sprawić, by była oryginalna i przede wszystkim użyteczna dla mieszkańców miasta — na tym właśnie będzie polegało zadanie uczestników.
 
Podczas burzy mózgów każdy zespół będzie mógł otrzymać pomoc mentorską od programistów z SOFTSWISS oraz specjalistów Smart City Poznań, którzy zajmują się edukacją ekologiczną w dziedzinie odpadów domowych oraz opracowaniem i wdrażaniem rozwiązań dla miasta.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas konferencji CEE Congress & Metropolitan IT Summit.

ZAREJESTRUJ SIĘ


SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników spółki wynosi ponad 1400 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii Best affiliate tracking software. W 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku.”
<p>Loading...</p>