Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Zbliża się Data Workshop Club Conf 2019 - konferencja dla speców od ML

27 i 28 września bądź w warszawskim hotelu Sound Garden, zintegruj się z globalnym środowiskiem Machine Learningu i zdobądź nową wiedzę.
Zbliża się Data Workshop Club Conf 2019 - konferencja dla speców od ML

Machine Learning Conference: state of the art, to konferencja gdzie możecie uczyć się ML od świetnych praktyków, którzy na co dzień wdrażają rozwiązania oparte o Machine Learning (pojawi się między innymi Tomas Mikolov - twórca word2vec). Akcent tegorocznej edycji pada na ‘state of the art’ dziedziny w połączeniu z praktycznym podejściem, konkretnymi use case’ami i wdrożeniami ML na produkcję.

Zero sponsorowanych prelekcji, zero rollupów marketingowych, jedynie czysta wiedza o implementacji Machine Learning. A wśród prelegentów:
Tomas Mikolov (Facebook)
Janusz Marecki (Deep Mind)
Mikhail Burtsev (Deep Pavlov)
Aditya Guglani (Uber)
Marta Markiewicz (Objectivity)
Valentin Malykh (Huawei)
i inni


Poza prelekcjami czeka na Was sekcja AMA z ekspertami, dyskusje, efektywny networking, całodniowy warsztat z “Analizy e-commnerce”, na którym dowiecie się jak analizować dane, co można z nich wyciągnąć i jak wykorzystać. Warsztat kończy się zbudowaniem modelu.

Zerknijcie na agendę i sprawdźcie kto będzie, bo warto.

Jeśli nie możecie być na miejscu, można dołączyć online:  http://bit.ly/31MVYQt
Zapisy na warsztat, zostało już niewiele miejsc:  http://bit.ly/309k2z7
Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej