Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Data Science Summit 2019 - podsumowanie

W czerwcu odbyło się Data Science Summit 2019 - największe w Polsce wydarzenie, poświęcone obszarowi data science.
Data Science Summit 2019 - podsumowanie

14 czerwca odbyła się III edycja Data Science Summit – największej konferencji w Europie Środowo-Wschodniej poświęconej szeroko rozumianemu obszarowi data science – od sztucznej inteligencji, poprzez analizę i przetwarzanie danych, aż po ich wizualizację i raportowanie. Jak twierdzą organizatorzy – najwyższym priorytetem dla nich było zapewnienie wysokiej jakości agendy. Sądząc po topowych, światowych nazwiskach, które się w niej znalazły oraz pierwszych informacjach zwrotnych, jakie dało się posłyszeć na samym wydarzeniu – cel ten został - bardziej niż w pełni -
zrealizowany.

Na DSS spotkać można było też niemal wszystkich czołowych dostawców technologii w obszarze danych – swoje keynote’y prowadzili m.in. Microsoft, Google, Amazon, czy Oracle. Nie zabrakło też przedstawicieli nauki – z Polski, Wielkiej Brytanii, czy USA. Warto też wspomnieć, iż swoją obecnością zaszczyciło wydarzenie wielu znamienitych gości, m.in. Minister Cyfryzacji Marek Zagórski.

Na koniec, warto wspomnieć że równie dużym zainteresowaniem cieszyło się wydarzenie towarzyszące – największe w Polsce Targi Pracy Data Science, w ramach których blisko 30 organizacji oferowało zatrudnienie kandydatom na każdym poziomie doświadczenia.

Kolejna edycja już za rok. Warto zajrzeć na stronę projektu, bo jak twierdzą organizatorzy – tym razem rejestracja uczestników zostanie uruchomiona znacznie wcześniej.

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej