Nasza strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Bike IT 1.0: Czas, start!

Ponad 200 rowerzystów z branży IT przez dwa miesiące kręci kilometry - dla dobrej zabawy, poprawy własnego zdrowia i usprawnienia miast.
Bike IT 1.0: Czas, start!

6 sierpnia wystartowała pierwsza w Polsce rywalizacja rowerowa dla branży IT, w której liczą się nie tylko kilometry - bike IT 1.0. Gra odbywa się w aplikacji mobilnej Activy (polski start up, który tworzy programy rowerowe dla firm).


O tytuł najbardziej rowerowego pracodawcy w Polskiej branży IT walczy ponad 40 zespołów z całej Polski - i nie tylko, bo kilka drużyn startuje z zagranicznych biur: Londynu, Berlina, Kaliforni. Drużynowa gra rowerowa integruje pracowników wewnątrz firmy. W aplikacji widoczne są rankingi indywidualne i drużynowe oraz porównywanie wyników z innymi userami. Dodatkowo na czas trwania rywalizacji została utworzona grupa Facebookowa, gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami rowerowymi.

W konkursie bierze udział zespół Bulldogjob.pl - oraz inne, z firm takich jak:

Apptension, Astek, Buy Box, Cogniance, Cognifide, Create IT, Creatuity, Demant Technology, Exence, Fireup, Flightscope, Hicron, INEO Group, iTaxi, LeanCode, Lingaro, Making Waves, Netcompany, Netkata, Nokia, RTB House, Sages, Sumologic, Symphony Solutions, Yggdrasil.

Trzymamy kciuki za wszystkich rowerzystów i nie możemy doczekać się pierwszych rezultatów. Pierwszy etap kończy się 19 sierpnia.

Masz coś do powiedzenia?

Podziel się tym z 120 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej
Rocket dog