Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Let’s Solve IT

Startuje nowa edycja projektu Let's solve IT!
Let’s Solve IT

Jeśli w 2021 roku stawiasz na budowanie marki osobistej, poznanie nowych ludzi lub też własny rozwój, a przy tym działasz w świecie nowych technologii/STEM/IT, dołącz do projektu @Let's solve it! To międzynarodowy projekt, którego celem jest pomoc w pokonywaniu wyzwań i w rozwiązywaniu problemów kobiet skupionych wokół świata IT i nowych technologii.

Do 15 stycznia możecie zgłaszać się do programu jako eksperci! 


✔️ Jesteś specjalistką lub specjalistą w swojej dziedzinie?
✔️ Lubisz DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ?
✔️ Chcesz efektywnie wykorzystać czas spędzany w domu?
✔️ Pragniesz rozwinąć SWOJE UMIEJĘTNOŚCI i zadbać o swój ROZWÓJ?


Dołącz do społeczności ekspertów pomagających innym w rozwiązaniu problemów i w zdobyciu pożądanej wiedzy. Wesprzyj rozwój uczestniczek programu. Zdobądź wartościowe doświadczenie poprzez dzielenie się wiedzą z innymi.

Już teraz aplikuj do programu eksperckiego @Let’s solve IT! Już niebawem czeka Cię kilka tygodni wypełnionych nowymi wyzwaniami i ciekawymi znajomościami.

Więcej informacji tutaj
Broszura FAQs


Formularz rekrutacyjny jest otwarty
do 15 stycznia, do godz. 23:59 pod tym adresem.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie, wykorzystując swoją wiedzę i moce, a przy okazji zrobić coś fajnego dla świata i społeczności :)

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej