Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Platform variability przy użyciu statycznego polimorfizmu – szablony i CMake

Weź udział w webinarze w temacie "Platform variability przy użyciu statycznego polimorfizmu – szablony i CMake" z serii " Are you proficient in IT? So we are."
Platform variability przy użyciu statycznego polimorfizmu – szablony i CMake

Już 30 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się  webinar w temacie "Platform variability przy użyciu statycznego polimorfizmu – szablony i CMake" z serii "Are you proficient in IT? So we are."
Prelegentem będzie Filip Woźniak.

Jestem programista z 7 letnim doświadczeniem. Pracuje głownie z C++,  ale nie stronię od Pythona i Basha kiedy trzeba. Często zdarza mi się też dodawać zmiany w systemach CI i bitbake. Kiedy tylko mam wolną chwilę w pracy, przeznaczam ją na poprawę jakości pracy dewelopera, poprzez ulepszanie procesów i narzędzi.


Opis prelekcji

W wieloplatformowym środowisku jest wiele sposobów na zaimplementowanie platform variability. Niedawno miałem okazję brać udział w przejściu z podejścia wielu branchy, na używanie tylko jednego. Używając nowych możliwości CMake, stworzyliśmy wewnętrzne biblioteki, z własnymi interfejsami i osobnymi implementacjami dla różnych platform. Dodatkowo używając szablonów dodawanie nowych platform do projektu jest teraz dużo szybsze i prostsze.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Rozpocznij dyskusję
Zobacz kogo teraz szukają

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej