11.07.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Skorzystaj z rabatu STARTWIT i publikuj oferty za free

Dołącz do programu "Start w IT" i rektutuj bezpłatnie stażystów i juniorów. Zgarnij dodatkowe 40% zniżki na artykuł.

Skorzystaj z rabatu STARTWIT i publikuj oferty za free

Sezon urlopowy w rozkwicie, dlatego niektóre procesy lubią się w firmach przedłużać. Czy tak też musi być z Twoją rekrutacją? Czy serio chcesz czekać do września, by uzupełnić swój zespół o nowych juniorów?

Oczywiście, że nie. Wręcz okres wakacyjny to dobry czas na staże i onboarding nowych pracowników. Dni są dłuższe, więc integracyjne obiady na powietrzu sprzyjają budowaniu relacji.

Już prawie miesiąc minął od rozpoczęcia naszego programu “Start w IT”, w ramach którego otrzymasz 40% zniżki na artykuł w Bulldogjob oraz bezpłatnie opublikujesz ofertę stażową/juniorską.

Zapamiętaj

Bulldogjob aktywnie wspiera kandydatów w rozwoju i planowaniu kariery oraz poszerzania swoich poglądów poprzez liczne artykuły na Readme. Przygotowujemy też indywidualne raporty dla kandydatów w ramach Bulldog Guide. Słowem — mamy ich uwagę i dostarczamy wartość :)

Czas trwania akcji: 13.06-31.08.2022
bezpłatna publikacja ofert stażowych i juniorskich,
40% rabatu na artykuł
Kod rabatowy: STARTWIT

⚠️ Liczba BEZPŁATNYCH ogłoszeń jest ograniczona!


Skorzystaj z rabatu STARTWIT

Rekrutacje wakacyjne

Czy wiesz, że w porównaniu do czerwca 2021 zarejestrowało się u nas o 73% więcej kandydatów? Również zarejestrowaliśmy wzrost aplikacji na stanowiska juniorskie o 151%.

Wakacje to dobry czas na zmianę, ponieważ pomiędzy jedną a drugą pracą można wynegocjować czas realnego odpoczynku. Atmosfera jest luźniejsza, ponieważ wiele osób wśród zespołu i klientów jest na urlopach. Można to wykorzystać do spokojnego wdrożenia się.

Niestety mimo tylu korzyści, nadal w wakacje jest mniej ofert pracy. Możesz z nami to zmienić i zgarniać z rynku najlepszych kandydatów.

Czym jest Start w IT 

To odpowiedź na potrzeby młodych specjalistów IT oraz firm, które wolą samodzielnie sobie wyszkolić Midów i Seniorów.  W okresie 13.06-31.08.2022 bezpłatnie opublikujesz na Bulldogjob oferty juniorskie i stażowe.

Wesprzemy Cię w stworzeniu kampanii stażowych i/lub ofert juniorskich:

  • pomożemy Ci przygotować plan promocyjny do mediów społecznościowych,
  • zapewnimy konsultację merytoryczną artykuły dla kandydatów,
  • zadbamy o copywriting redakcyjny (w tym podrasowanie tytułu i treści pod SEO), 
  • otrzymasz nielimitowane ogłoszenia stażowe i juniorskie na czas trwania akcji Start w IT,
  • przygotujemy grafikę w Twojej kolorystyce, która będzie wizytówką Twojego tekstu.


Skorzystaj z rabatu STARTWIT

Artykuły publikujemy z widocznym obok autora logotypem firmy, a także aktualnymi ofertami pracy, dzięki czemu budujesz rozpoznawalność swojej marki wśród specjalistów IT.

Pomożemy Ci wybrać atrakcyjny temat z Twojego zakresu, który zaintryguje specjalistów IT do przeczytania artykułu.  Z naszego doświadczenia (i wielu książek) wiemy, że content marketing wpływa pozytywnie na employer branding.

Zainwestuj w efektywne tworzenie przystępnych treści i pozycjonuj się jako dobry, wyrozumiały pracodawca z ciekawymi projektami. 

Jak zrealizować kod "STARTWIT"?

Wystarczy, że wykonasz poniższe 3 kroki:

  1. Załóż bezpłatne konto pracodawcy >> tutaj.
  2. W profilu pracodawcy w zakładce “Kup kredyty” wybierz ofertę pracy PLUS
  3. Następnie w polu “Kod rabatowy” użyj kodu STARTWIT


Co się dzieje po wpisaniu kodu?

💥 W pakiecie PLUS możesz bezpłatnie opublikować ofertę stażową/juniorską,

💥 otrzymujesz 40% zniżki na artykuł publikowany na Readme. Aby z niego skorzystać, wyślij do nas wiadomość na adres [email protected].


Wyślij wiadomość do Bulldogjob

<p>Loading...</p>