19.09.20192 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Meetup o Employee Experience już 10 października w Warszawie

Jeśli szukasz inspiracji w obszarze Employee Experience to wpadaj 10 października do warszawskiego “Nieba” na L&D Meetup.

Meetup o Employee Experience już 10 października w Warszawie

Kolejna edycja L&D Meetup odbędzie się 10 października 2019 roku w warszawskim “Niebie”. To największe i jedyne w Polsce wydarzenie organizowane dla branży L&D, łączące świat startupowej innowacyjności i potrzeb dużych organizacji. Hasło, które towarzyszyć będzie tegorocznej edycji to: #Experience. Wśród prelegentów znajdą się m.in. światowej sławy Donald H Taylor oraz Ben Whitter.

L&D Meetup #Experience to kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez HCM Deck, firmy na polskim rynku HR tech i organizatora konferencji branżowych. Tegoroczna edycja poświęcona będzie Employee Experience, które jest jednym z najistotniejszych trendów i obszarów działania w HR. Główne tematy to budowanie doświadczeń oraz zarządzanie doświadczeniem pracownika, a także “learning experience”, który jest topowym trendem w branży L&D. 

Konferencja skierowana jest do dyrektorów i menedżerów L&D i HR oraz menedżerów EX poszukujących inspiracji, najlepszych rozwiązań w zakresie L&D i HR oraz wymiany wiedzy ze specjalistami w branży.

Wiedzą podzielą się najwięksi eksperci z dziedziny Employee Experience, L&D, HR i biznesu. Konferencję otworzą 3 keynote’y: Donalda H Taylora, Bena Whittera oraz Marcina Truskawy.

Uczestnicy będą mieć możliwość wybrania dwóch ścieżek tematycznych: Employee Experience i Digital Learning, które poprzedzone zostaną prelekcjami z obszaru start-up mindset & experience transformation. W tym roku wśród prelegentów znajdą się między innymi: Dorota Piotrowska (Netguru), Aleksandra Wiśniewska (Brainly). Marek Hyla (Accenture), Daria Kamińska (Decathlon), Monika Jaśkielewicz (ATM S.A), Agata Łotowska i Agata Partyka (Bartha Consulting Group), Aneta Stokes (MyNetwork). Na scenie swoje “5 minut” będą miały także europejskie startupy HR tech, które krótko zaprezentują swoje oferty.

L&D Meetup to nie tylko mnóstwo specjalistycznej wiedzy o L&D –  to również okazja do networkingu w wyjątkowej, zaprojektowanej na tę okazję atmosferze. Wydarzenie odbędzie się w popularnym warszawskim lokalu NIEBO. Podczas #Experience cocktail party, które odbędzie się w drugiej części wydarzenia, uczestnicy będą mieć okazję do networkingu przy dobrej muzyce klubowej na żywo i lampce wina (lub innego wybornego trunku z open baru), uczestnictwa w konkursie (do wygrania bilet na UNLEASH Paris) i atrakcjach przygotowanych przez organizatora.


Kod rabatowy (-20%) dla naszych czytelników i czytelniczek: BULLDOGJOB

Zakup biletu: https://evenea.pl/event/experience/
Strona konferencji: https://hcmdeck.com/ld-meetup-experience/

<p>Loading...</p>