11.09.20181 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Budowa zaangażowanego zespołu w IT

Bitspiration 2018: Piotr Sarnowski w ramach ścieżki HR dla IT.

Budowa zaangażowanego zespołu w IT

Piotr Sarnowski na Bitspiration 2018

Jak zbudowałem zaangażowany zespół programistów mając niewielki budżet? Z case study dowiesz się, jak zadziałała w praktyce sprawdzona na własnej skórze metoda budowy zaangażowanego zespołu IT - oparta na idei odpowiedzialności i poczucia własności (ownership) tworzonego oprogramowania lub systemu. Poznasz jej efekty na przykładzie międzynarodowej firmy z branży technologicznej.

HR dla IT

Za poziom merytoryczny i tematykę wykładów jednej z trzech ścieżek Bitspiration 2018 - HR dla IT - odpowiadała Iwona Tur - CEO & co-owner Bulldogjob - The Space for IT People oraz współtwórcy i przyjaciele portalu. Teraz dzielimy się wybranymi prelekcjami - dla HR-owej inspiracji. Co wtorek na Blogu Tech Rekrutera będą pojawiać się następujące prelekcje:


Jak tworzyć i zarządzać działem IT? Czym różni się pozyskanie pracownika do działu IT od pozyskiwania innych specjalistów? Jak i gdzie szukać pracowników technicznych oraz jak przekonać ich, że praca w Twojej firmie to ciekawe i odpowiedzialne wyzwanie? To tematyka poruszona w ramach ścieżki, przeznaczonej dla przedsiębiorców prowadzącyh firmy oparte o rozwiązania IT, managerów działów IT i rekruterów, którzy zajmują się pozyskiwaniem pracowników IT.

<p>Loading...</p>