S&T

2 lokalizacje
400

Firma

Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie dla klientów w trybie 24/7/365 dla klientów z sektorów: administracji publicznej, bankowości i ubezpieczeń, dystrybucji, edukacji, handlu detalicznego, instytucji użyteczności publicznej, przemysłu oraz jednostek naukowo-badawczych. Dla każdego z wymienionych sektorów zapewniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zarówno na etapie przygotowania oferty, propozycji doboru rozwiązania jak i producentów oraz w fazie implementacji rozwiązania i późniejszego utrzymania.

S&T jest jednym z liderów rynku usług IT w Polsce. Posiadamy bogate portfolio klientów zdobyte przy realizacji dziesiątek projektów informatycznych w Polsce. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze na etapie przygotowania jak i realizacji projektu, nasi klienci otrzymują produkt idealnie dopasowany do ich potrzeb z zastosowaniem najnowszych rozwiązań sprzętowych i oprogramowania.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie i jest to jedno z trzech biur w tej lokalizacji. Jesteśmy też w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Stargardzie Szczecińskim i Wrocławiu.

Opinie o S&T (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

JavaSQL.NETAngular

S&T / Blog Readme