Kierownik Projektów IT

Gemini Polska
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Trzy Lipy 3, Gdańsk
Praca zdalna
50%

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w roli Kierownika Projektów IT, wykorzystując nowoczesne narzędzia? Ważne jest dla Ciebie, aby mieć wpływ na wytyczanie kierunków biznesowych organizacji? Zapraszamy w szeregi zespołu, który aktywnie wspiera rozwój sieci Aptek Gemini oraz największej Apteki Internetowej w Polsce.

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za zarządzanie strategicznymi projektami oraz koordynacja prac rozwijających krytyczne funkcjonalności dla największej apteki internetowej w Polsce,
  • Wdrażanie i udoskonalanie najnowszych systemów e-commerce, BI, ERP, WMS, CRM, Contact Center
  • Planowanie i zarządzanie projektami m.in. zbieranie wymagań, testy, wdrożenie,
  • Zarządzanie zespołem projektowym,
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem projektowym, a także ryzykiem oraz zmianą w projekcie,
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac,
  • Poszukiwanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań, podważanie status quo,
  • Szerzenie wiedzy i kultury projektowej w organizacji, usprawnianie procesów i narzędzi projektowych.

Kierownika Projektów IT z minimum trzyletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami: biznesowymi, operacyjnymi, IT. Osoby bardzo dobrze zorganizowanej, z praktyczną znajomością metodyk Agile, PMBOK, Prince2, posiadającej wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne- prowadzenie współpracy z biznesem, interesariuszami, administratorami IT, programistami.

Umiejętności
Agile
PMBOK
Prince 2
Analityczne myślenie
Organizacja pracy
Wyższe wykształcenie
Komunikatywność
Zarządzanie zespołem
Język angielski
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia

Proces rekrutacji

Wywiad telefoniczny
Rozmowa kwalifikacyjna (stacjonarnie/online)
Opcjonalnie druga rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem pionu

Gdańsk 3500
Technologie i umiejętności
  • SQL
  • SISS
  • Python